Красиві дитячі зачіски для дівчаток з довгим волоссям (відео уроки)

Дитячі зачіски для дівчаток

У мам дівчаток є прекрасна перевага – доньці можна робити гарні зачіски. Особливо, якщо у дитини довге волосся.

На кожен день можна доньці зробити прості зачіски: косички, хвостики, гульки. А святкові зачіски для довгого волосся стануть прикрасою в особливі дні, наприклад, в день випускного в дитячому садочку.

Ми вибрали гарні зачіски для дівчаток з довгим волоссям, які можна зробити в домашніх умовах. Перегляньте відеоуроки (відео російською мовою) і обов’язково застосовуйте на практиці.

Читайте також: 10 простих зачісок за три хвилини

Зачіска – Риб’ячий хвіст

Це дуже проста зачіска для довгого волосся, яку можна зробити доньці всього за кілька хвилин. Розділіть волосся на дві частини. І до кожної з частин додавайте тонкі пасма з протилежного боку. Більш детально процес плетіння зачіски «Риб’ячий хвіст» дивіться у відеоуроці.

 

Зачіска – Сіточка з волосся і гумок

Візьміть багато маленьких різнокольорових гумок. Виберіть тонке пасмо волосся і зав’яжіть його гумкою в хвіст. Потім відокремте ще кілька таких же пасм по лінії росту волосся і теж зробіть хвостики. Візьміть два хвостика і розділіть кожен на два пасма. З’єднайте їх гумкою. Зробіть таку сіточку до середини голови і кінці з’єднайте в великий хвіст. Якщо у дівчинки довге волосся, цю зачіску можна продовжити плетінням колоска. Усе! буквально за 10 хвилин зачіска для довгого волосся готова.

Зачіска-трансформер з косичок для довгого волосся

Зачіски на довге волосся хороші тим, що їх легко трансформувати. З однієї основи можна зробити чотири гарні зачіски.

Розділіть волосся на кілька частин. Одну з них закріпіть гумкою, щоб не заважала. На другій заплетіть косичку на маківці у самого проділу. Зробіть ще дві таких косички. Кінці з’єднайте в хвіст і прикрасьте волосся шпилькою з квіткою. Потім хвостик можна прикрасити тонкою косою або заплести в гульку.