Купівля взуття в інтернеті: за і проти

Купівля взуття в інтернеті: за і проти
Купівля взуття в інтернеті: за і проти

Практично кожна людина має доступ до Всесвітньої мережі. Щорічно життя людей все тісніше перетинається з сучасними технологіями. Однією з таких сфер є інтернет-магазини, ці сервіси сьогодні користуються великою популярністю.

Тепер не потрібно бігати по торговому центру в пошуках певної пари взуття улюбленого бренду. Давайте разом розглянемо особливості такого шопінгу.

Робити придбання в режимі онлайн набагато зручніше і швидше, в порівнянні зі звичайними магазинами. Основні переваги використання Мережі:

 1. Економія часу. При постійному поспіху і роботі, вихідні часто плануються заздалегідь. Не у всіх є можливість виділити цілий день на пошук взуття. В інтернеті доступ до магазинів відкритий 24 години на добу. Немає необхідності залишати будинок, багато сервісів приймають оплату карткою. Критерії вибору на сайті дозволяють підібрати найкращий варіант.
 2. Повернення товару. Коли ви купуєте якусь річ, то повинні знати про свої права. Якщо посилка отримана, а взуття не підійшло, то її можна обміняти або повернути протягом двох тижнів. Якщо магазин відмовляється від повернення, то можна посилатися на закон «Про захист прав споживачів».
 3. Зручність. Покупець може швидко перемикатися між різними магазинами, брендами. Не потрібно витрачати багато часу на пошук певного розміру або фасону.
 4. Економія грошей. У вартість товару не включені такі витрати, як оренда приміщення, зарплата, зберігання і податки. Багато сервісів влаштовують святкові знижки, дозволяючи купити взуття навіть за половину ціни.
 5. Відгуки. Хороші магазини мають розділ, де покупці пишуть свої враження про придбані товари. Іноді прикріплюють фото. Відгуки часто допомагають прийняти рішення, тому що описують позитивні і негативні сторони продукції.
 6. Великий вибір. Часто в звичайних магазинах немає місця, щоб виставити всі колекції. З інтернетом ця проблема зникає, покупець може оцінити величезний асортимент і підібрати саме ту річ, що необхідна.
 7. Повна інформація. Щоб почути всі подробиці про взуття, необхідно витратити чимало часу, та й консультанти не завжди обізнані про всі нюанси.

З появою мережевих торгових центрів у людей є можливість придбати вподобану пару взуття в будь-який час і з доставкою додому.

Купівля взуття в інтернеті: за і проти
Купівля взуття в інтернеті: за і проти

Недоліки онлайнових покупок

Незважаючи на значний список плюсів такого виду шопінгу, у нього є і мінуси:

 1. Імовірність шахрайства. Покупця можуть обдурити, забравши його гроші і не виславши товар. Така ймовірність зводиться до мінімуму, якщо вибирати офіційний сайт з високими рейтингами.
 2. Відсутність можливості пощупати. Картинка з товаром – це добре, але завжди його хочеться потримати в руках, пощупати матеріал. Покупку краще оформляти, якщо точно відомий розмір і бренд обраної пари.
 3. Доставка. Не всі магазини пропонують безкоштовно відправити вам посилку. Це варто враховувати при покупці взуття, щоб доставка не вийшла занадто дорого. Перевірені сайти мають кілька варіантів доставки, дозволяючи вибрати найбільш вигідний по грошах і часу.
 4. Пересортиця. Дуже неприємно, коли замовляєш кросівки білого кольору, а приходять світло-блакитні і іншої фірми. Це може бути як помилка постачальника, так і некоректна робота інтернет-ресурсу.

Не варто боятися онлайн-шопінгу, особливо якщо купувати товар в популярному магазині. Для тих, хто звик робити покупки через інтернет, перелічені пункти не є недоліками, але з обережності їх треба мати на увазі.

Купівля оптом

Існують сервіси, які постачають товар великими партіями. Це вигідно для власників звичайних магазинів або при відкритті власного сайту. Найбільш популярними залишаються репліки відомих брендів. Найбільш затребуваним взуттям є черевики, босоніжки, кеди і кросівки. Це основний асортимент багатьох магазинів, включаючи Obuff, доступний за посиланням https://obuff.ua/.

Така співпраця має лише плюси: кілька видів оплати, щоденна доставка, більш низькі ціни. Перед початком роботи необхідно дізнатися все про сервіс, пропонований асортимент, товар і знижки. Після цього можна сміливо оформляти покупку.