Китайська “карта обличчя” точно вкаже на приховану загрозу для вашого здоров’я

Китайська "карта обличчя" точно вкаже на приховану загрозу для вашого здоров'я
Китайська "карта обличчя" точно вкаже на приховану загрозу для вашого здоров'я

Проблеми шкіри часто вказують на проблеми зі здоров’ям.

Китайці вважають, що різні частини обличчя пов’язані з різними органами тіла. Наше обличчя може чітко показати збій, що стався в організмі, за рахунок появи висипань, прищів або зміни кольору шкіри.

ЛОБ
Ентузіасти складання карт обличчя стверджують, що лоб відображає стан нервової системи і органів травлення. Висипання в області чола зазвичай є наслідком стресу, а значить, впоратися з ними тобі допоможе йога або медитація. Для того ж, щоб допомогти органам травлення, не забувай пити достатньо води і включай в раціон зернові, фрукти та овочі.

ДІЛЯНКА МІЖ БРОВАМИ
Якщо у тебе постійно виникають проблеми з ділянкою шкіри між бровами, це може бути пов’язано зі станом нирок, печінки або органів травлення. Відмовся від алкоголю, жирної їжі та куріння – шкідливих звичок, які позначаються на стані цих органів. Також причина може бути в твоїй індивідуальної непереносимості молочних продуктів і виробів з пшениці.

НІС
Адепти традиційної медицини вважають, що ніс пов’язаний з усією дихальною системою, в основному з легенями, а також із серцем. Якщо тебе замучили висипання на носі, є сенс перевірити тиск і перейти на їжу з більш низьким глікемічним індексом. Також, можливо, варто задуматися про виключення з раціону м’яса, кави, алкоголю і гострих страв.

ПРАВА ЩОКА
У китайській медицині різниця між правою і лівою сторонами тіла має дуже велике значення. Якщо ти помічаєш висипання на правій щоці, можливо, твоїм легеням потрібна особлива увага. Тобі допоможуть регулярні кардіотренування, дихальні вправи і відмова від куріння. Також права служить індикатором рівня цукру в крові, так що не налягай на печиво.

ЛІВА ЩОКА
Ліва щока пов’язана з печінкою, тому, якщо з нею щось не в порядку, відмовся від алкоголю і жирної їжі – здоровий спосіб життя і правильна дієта допоможуть виправити ситуацію.

ЗОНА БІЛЯ КРИЛ НОСА
Проблеми зі шкірою на цій ділянці часто бувають пов’язані зі станом тонкого кишечника. Уникай занадто холодних напоїв і веди щоденник харчування, щоб точно визначити, що саме стало причиною висипань.

ПІДБОРІДДЯ
На стані шкіри в районі підборіддя можуть позначатися проблеми з селезінкою, системою травлення або нирками. Вирішити їх допоможе здорове харчування і активний спосіб життя. Крім того, прищі на підборідді можуть свідчити про порушення гормонального балансу, тому часто вони з’являються перед місячними – в цьому випадку варто звернутися за порадою до дерматолога.

ЛІНІЯ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ
Висипання уздовж лінії нижньої щелепи можуть свідчити про проблеми з товстим кишечником і, зокрема, з прямою кишкою, тому намагайся включити в свій раціон більше продуктів, багатих на клітковину, а також пий багато води. Крім того, це може бути свідченням проблем з зубами і сигналом того, що час відвідати стоматолога. Гормональний дисбаланс також може позначатися на стані шкіри на цій ділянці.