Маленький гаджет з великими можливостями: як вибрати акумуляторний тример

Маленький гаджет з великими можливостями: як вибрати акумуляторний тример
Маленький гаджет з великими можливостями: як вибрати акумуляторний тример

Тример, який працює від акумулятора, може знадобитися майже кожному. Він призначений для видалення зайвого волосся на обличчі, а також на інших ділянках тіла. Використовувати мініатюрний гаджет можна:

 • для догляду за вусами та бородою,
 • моделювання брів,
 • гоління грудей,
 • коригування зачіски,
 • видалення волосків у носі,
 • догляду за підскроневими ділянками та вилицями.

Деякі моделі тримерів також можна використовувати замість електробритви або епілятора. Щоб тример справді приносив користь, а не припадав пилом на полиці, варто приділити достатньо уваги його вибору. Нюанси, які важливо враховувати під час пошуку ідеально тримера, перераховані нижче.

Призначення

Тримери призначені для різних категорій користувачів. Перш за все їх класифікують за гендерною ознакою.

Якщо ви підшукуєте гаджет на подарунок для коханого, брата, батька чи близького друга, варто ознайомитися з асортиментом моделей, призначених для чоловіків. Обрати чоловічий тример акумуляторний можна за посиланням https://www.moyo.ua/ua/bt/tekhnika-lichnogo-po/mashinki-dlya-strijk/trimmery-akkumuliatornie/.

Для себе, коханої, тример доцільно шукати серед жіночих моделей. Поки що їх значно менше, ніж чоловічих. Втім, обрати все одно є з чого. Деякі тримери універсальні. Вони підходять як для чоловіків, так і для жінок.

Автономність

Моделювання брів або ж стилізація зачіски відбирає значну кількість часу. Щоб зробити ідеальні контури в обох випадках доводиться потрудитися. Найгірше, що може статися під час виконання цих б’юті процедур — невчасне розрядження акумулятора тримера.

Щоб уникнути цієї проблеми, необхідно надавати перевагу тим гаджетам, які:

 • можуть працювати від вбудованого акумулятора і від електромережі (за умови підключення через дріт);
 • використовують витривалі, довговічні батарейки.

Матеріал лез

«Золота середина» — тример з лезами з нержавіючої сталі. Цей матеріал характеризується стійкістю до корозії та забруднень. Ціна моделей зі сталевими різальними поверхнями у більшості випадків цілком доступна.

Ще один чудовий варіант — гаджет з керамічними лезами, що стриже та голить без подразнень. Єдиний недолік — висока вартість.

Доступні насадки

В базову комплектацію чоловічих тримерів зазвичай входять насадки для бороди та вусів. Жіночі ж машинки найчастіше комплектуються лезами для брів та делікатних ділянок тіла (пахви, зона бікіні). Щоб отримати більше можливостей, слід обирати моделі з додатковими насадками. Серед них:

 1. леза для догляду за шиєю, ліктями, пальцями рук;
 2. насадка «Гладка шкіра»;
 3. гребінець для регулювання довжини й форми волосків;
 4. мінінасадка для носа та вух.

Особливості догляду за тримером

Легке обслуговування — запорука комфорту. Хороший тример саме той, який не потрібно після кожного використання розбирати на запчастини та чистити. Найлегший спосіб видалення волосків та бруду з лез — миття під струменем теплої води. Отже, вітається підтримання функції вологого очищення.

Під час вибору також потрібно пам’ятати, що тримери призначені для експлуатації у домашніх умовах, а також в барбершопах, перукарнях або салонах краси. Професійні моделі відрізняються від «любительських» потужністю та функціональністю.