Машинка для стрижки: як вибрати?

Машинка для стрижки: як вибрати?
Машинка для стрижки: як вибрати?

Гудбай, Будулай!

Часи, коли жінки втрачали голову від довговолосих лицарів давно минули. Сучасні ж леді віддають перевагу чоловікам з охайною зачіскою, мода на яку не проходить вже десятиліттями. За статистикою, представники сильної статі користуються послугами перукаря вдвічі, а то і втричі частіше за панянок. Уявіть, скільки грошей можна було б зекономити, якби ваш супутник життя не відвідував два рази на місяць салони краси! Але й занедбаний зовнішній вигляд не вихід із ситуації. Тож, мерщій за покупками на makeup.com.ua, де ви знайдете величезний вибір машинок для стрижки волосся. Цей аксесуар є справжньою знахідкою для тих, хто хоче завжди виглядати ідеально, не витрачаючи при цьому сімейний бюджет.

Обираємо машинку для стрижки з розумом

Сучасні виробники пропонують величезну кількість моделей, що відрізняються між собою технічними характеристиками, ціною, зовнішнім виглядом, тощо. Ми підготували для вас декілька пунктів, розібравшись у яких, ви не заблукаєте у нескінченних пропозиціях.

Принцип роботи двигуна є основним параметром, який значно впливає на ціну та на тривалість роботи. За ним виділяють аксесуари вібраційного та роторного типу. Більш дешеві вібраційні варіанти підходять для домашнього користування і майже ніколи не обираються професійними перукарями. Причина того криється у слабкій потужності, якої частіше за все недостатньо для якісного підстригання густого волосся. Також, вібраційні моделі можуть працювати безперебійно до 20 хвилин, що є не найкращим показником для таких апаратів.

За роторний аксесуар доведеться викласти більше, але саме тут спрацьовує приказка про скупого, що платить двічі. Придбавши якісний та достатньо потужний апарат, ви отримаєте надійного помічника, який не підведе у майбутньому. Крім того, вони значно тихіші у роботі та мають з’ємні леза, що значно полегшує догляд за ними.

За типом живлення машинки поділяються на акумуляторні, мережеві та комбіновані. Вибір буде залежати від ваших вподобань і умов, у яких ви плануєте роботу апарата. Для домашнього користування підійде будь-який з них, а перукарі найчастіше обирають комбіновані моделі, що дозволяють не припиняти роботу на виїздах.

Матеріал виготовлення ножів дуже важливий і від нього залежить як довго прослужить машинка. Як правило, приваблива ціна криє під собою металеві леза, які в умовах вологості покриються іржею та швидко затупляться. Найкращим вибором стануть моделі із нержавіючої сталі, а наявність титанового чи алмазного покриття стане непоганим бонусом.

Якщо у вас ще залишилися сумніви, радимо ознайомитися із відгуками покупців на сайті Makeup.com.ua. Це інтернет-магазин товарів для краси №1 в Україні.