Ментальна арифметика – вигідна інвестиція у майбутнє дитини

Ментальна арифметика – вигідна інвестиція у майбутнє дитини
Ментальна арифметика – вигідна інвестиція у майбутнє дитини

Хочете, щоб ваша дитина легко оперувала багатозначними числами, мала чудову пам’ять, адекватну самооцінку,  творче мислення та лідерські якості? Вам допоможе методика ментальної арифметики в Академії розвитку інтелекту «SMARTUM». Ментальній арифметиці вже понад 2000 років, але досі вона користується популярністю у 52 країнах світу. Ця японська методика має на меті розвиток інтелекту дитини. А для досягнення цієї цілі використовують обчислення на спеціальних рахунках «соробан».

Суть методики – в гармонійному розвитку двох півкуль головного мозку. Звичайні програми передбачають основне навантаження на ліву півкулю. А якщо обидві півкулі розвиваються, то дитина стає сконцентрованішою, впевненішою, уважнішою. Вона легко запам’ятовує будь-яку інформацію, вивчає іноземні  мови, тому згодом їй набагато легше реалізувати себе. Завдяки належному розвитку правої півкулі загострюється інтуїція, розвивається уява, творчий потенціал, з’являється віра в себе.

Ментальна арифметика: навіщо це потрібно дітям

Головною метою методу ментальної арифметики є не тільки навчити дитину швидко виконувати різні математичні дії без калькулятора, а насамперед  навчити її використовувати інтелектуальні резерви, повністю розкрити приховані таланти. Через кілька років все це допоможе дитині досягти поставленої мети та стати  самодостатньою особистістю. А щоб досягти таких, на перший погляд глобальних, цілей, використовують прості та дуже ефективні методи – постійне тренування та мотивацію.

З допомогою методу дитина здобуде нові вміння  та навички. Зокрема:

  • навчиться креативно мислити;
  • розвине пам’ять, кмітливість, логіку;
  • навчиться швидко обчислювати;
  • навчиться швидше читати та запам’ятовувати;
  • розвине уяву та творче мислення;
  • поліпшить успішність у школі.
Ментальна арифметика – вигідна інвестиція у майбутнє дитини
Ментальна арифметика – вигідна інвестиція у майбутнє дитини

Коли починати: що радять фахівці:

Як показує досвід, дорослим набагато важче опанувати ази «ментальної арифметики», ніж дітям. Їм потрібно набагато більше часу та зусиль. А менша дитина вбирає все як губка. У віці 5-7 років, коли мозок ще формується, дуже корисно починати заняття. Позитивні результати ви побачите вже за кілька місяців. Тут варто дотримуватися простого правила: чим скоріше почне займатися дитина, ти краще. Навчальні заняття проводяться для трьох вікових груп дітей: 5-6, 7-10 і 10-16 років.

Креативно і небанально: як проходять заняття

Дуже часто дітям нудно на уроках у звичайній школі. Заняття в Академії розвитку інтелекту проходять трохи в іншій формі, тут використовуються ігри, спеціальні вправи. Тому дитина зацікавлена їх відвідувати. Як правило, кожного тижня відбувається 1 заняття (2  уроки). Але така періодичність є оптимальною, дитина встигає нормально засвоювати вивчене і не отримує додаткового навантаження. Щоб закріпити вивчений матеріал, дитина має також займатися вдома. До речі, у вартість програми включено ціну всіх додаткових матеріалів, підручників та рахівниць.

Навчання проводять сертифіковані педагоги і психологи, а результат можна побачити вже через 3 місяці. Крім того, програма навчання передбачає  врахування особливостей розвитку кожної дитини. У центрах діє система заохочень. Також є Всеукраїнський рейтинг учнів ментальної арифметики. Діти можуть брати участь у  конкурсах, змаганнях та олімпіадах. У кожній групі – не більше 10 осіб, тому це дозволяє тренеру приділяти час кожній дитині.

Щоб зрозуміти, чи цікава ментальна арифметика вашій дитині, варто відвідати безкоштовний пробний урок в Академії розвитку інтелекту «SMARTUM».

Подбайте про майбутнє дитини вже сьогодні!