Мінімальний гардероб, з якого можна створити багато яскравих луків!

Капсульний гардероб – це мінімум речей в шафі, які поєднуються між собою за колірною гамою і стилю в різних комбінаціях. Інвестиція в такий гардероб без сумніву буде вдалою, адже маючи кілька модних і якісних речей, ви зможете створити багато трендових літніх образів. 

Головні правила створення капсульного гардеробу :

1. Визначитися зі стилем, якого ви дотримуєтеся частіше . Якщо ви працюєте в офісі – створіть капсульний гардероб, який допоможе міксувати різні луки для походу на роботу. Якщо ж ви проводите багато часу вдома і на прогулянці з дітьми – виберіть зручний casual style.

2. Вибрати колірну гамму . Капсульний гардероб передбачає перевагу не більше 5 кольорів, які вдало поєднуються між собою. Тому створюючи капсульний гардероб, варто пам’ятати про правила колорблокінга і сміливо експериментувати! Наприклад, ви можете вибрати один базовий (чорний), 2 головних (білий і пудровий) і 2 допоміжних кольори (сірий і небесно-блакитний).

3. Підібрати аксесуари . Взуття, сумки, шарфики, капелюшки, прикраси – ваші аксесуари для капсульного гардероба повинні бути універсальними. Наприклад, одна сумка повинна підходити до 3-5 образів, тому модні експерти радять віддавати перевагу мінімалістичному стилю.

До вашої уваги декілька образів капсульного гардеробу, який допоможе створити луки у вільному офісному стилі і стилі casual. Базовий колір – білий, головні – чорний і синій, допоміжний – коричневий. За допомогою 10-15 речей ви зможете комбінувати оригінальні образи для різної нагоди.

Фото: @alina_frendiy

За матеріалами