Морозиво та прохолодне пиття — як лікувати біль в горлі у дітей та дорослих

Морозиво та прохолодне пиття — як лікувати біль в горлі у дітей та дорослих

Поговоримо про біль у горлі у дітей та дорослих.

Є лише дві діючі речовини, які реально дієві при болі в горлі це ⭕бензидамін гідрохлорид та ⭕флубіпрофен. Вони є різних виробників та різних форм. Найпоширеніші це ⚕️Тантум верде, ⚕️Т-септ, ⚕️Фортеза та інші (це бензидамін гідрохлорид ) та ⚕️Стрепсилс інтенсив (флубіпрофен).
🔹Є розчини для полоскання, спреї та льодяники, кожен може обрати форму, яка їм до вподоби.
Проте, якщо дорослі можуть використовувати всі ці форми, то з дітьми тяжче так як спреї можуть викликати спазм, льодяником дитина може вдавитись та й полоскати горло малюки не вміють.
🔹Тому для дітей до 4-5 років ми можемо використовувати лише системне знеболення, а саме всім знайомий ⭕ібупрофен та ⭕парацетамол. Так так, саме ці препарати можна давати дитині, та й пити дорослим, якщо болить горло і це реально працює і це реально допомогає.
🔹Також на ваше можливо здивування хочу сказати, що дуже дієвий спосіб знеболити горло це з’їсти морозиво🍦🍦🍦🍧🍧🍧🍨🍨🍨))) так, саме холодне морозиво і ні, від нього не буде ангіни, так як ангіну викликає не морозива, а бактерія.

Холодне стимулює зменшення набряку, тому консервує запальні процеси у горлі. Окрім того, за наявності набряку у горлі дуже важко їсти звичайні продукти. Невелика порція морозива допомагає зменшити біль та полегшує процес ковтання їжі.

🔹 Важливо зазначити, що для того, щоб полегшити стан горла можна також використовувати будь-які льодяники, смоктушки і так далі, які допомагають зволоженню горла.
🔹І гарна новина для матусь, чиї діти ще на грудному вигодовуванні, саме грудне годування допомагає дитині легше перенести біль тому воно як завжди незамінне.

#доказовамедицина