На співбесіді важливі перші 7 хвилин

Згідно з останніми дослідженнями, щоб отримати роботу, претендент повинен постаратися показати хороше перше  враження на роботодавця за перші 6 хвилин і 25 секунд розмови.

Виявляється, має значення саме перше враження, тому що за цей проміжок часу  інтерв’юер визначається, чи підходить кандидат на вакантну посаду. Дослідження доводить, що перше враження може повністю зруйнувати шанси претендента на отримання роботи.

Експерти опитали 273 керівників, щоб дізнатися, на якій підставі вони відмовляють кандидату в роботі або, навпаки, приймають позитивне рішення.

Серед причин, які відразу впадають в очі інтерв’юеру і змушують його прийняти рішення про відмову, роботодавці назвали наступні: більше 71% з них не готові прийняти на роботу працівника, якщо у нього є татуювання. Перебір з макіяжем впливає на рішення 70% босів, які проводять співбесіду, а 62% інтерв’юерів можуть відмовити кандидату, якщо їм не сподобався одяг людини, яка прийшла на співбесіду.

Також з’ясувалося, що керівники люблять, коли здобувач дивиться в очі інтерв’юеру – про це заявили 82% роботодавців. Для 60% роботодавців важлива грамотна мова кандидата, а 55% проводять інтерв’ю , грунтуючись на основі сили його рукостискання.

Дивно, але попередній досвід кандидата має значення тільки для 36% керівників, а про важливість освіти згадали лише 12% роботодавців.

Businesswomen shaking hands in the office.The documents are mine.