Надійність та точність: комп’ютерна томографія в медичному центрі «Омега-Київ»

Надійність та точність: комп'ютерна томографія в медичному центрі «Омега-Київ»
Надійність та точність: комп'ютерна томографія в медичному центрі «Омега-Київ»

Швидкість проведення та детальна інформація про стан внутрішніх органів – ось головні переваги комп’ютерної томографії. Послуга користується великою популярністю. Найчастіше її рекомендують у випадку, коли турбують головні болі невідомого походження. На основі  3D реконструкції структур і судин головного мозку, який отримує пацієнт після процедури, можна точно встановити діагноз.

Метод рекомендують для перевірки кровотоку, а також виявлення запальних процес, пошкоджень нервів, виявлення новоутворень у голові.

В чому особливість підготовки до  процедури

Як показує практика, КТ голови https://omegamc.ua/ua/kt-golovy.html  не вимагає спеціальної підготовки. 

Процедуру можна проводити у будь-який час, але рекомендують протягом кількох годин утриматися від вживання їжі. Пацієнта одягають у легкий одяг, а також радять зняти з себе зубні прикраси, окуляри, слуховий апарат, зубні протези. 

У яких випадках роблять дослідження

Процедуру проводять у випадках: частого запаморочення, погіршення зору. А також у випадках втрати свідомості, погіршення слуху, під час підготовки до операцій, а також після видалення пухлин головного мозку, для виявлення наслідків інсульту, у випадках паралічу, ушкодження слухових кісточок та слухового нерва, кровотеч в області голови.

Що треба знати про протипоказання

Медики стверджують, що протипоказань метод практично не має. Однак обстеження не призначають вагітним, бо випромінювання може бути шкідливим для плоду. Також проводять КТ людям, вага яких перевищує 130 кг. 

У випадку використання контрастної речовини, комп`ютерну томографію не можна пройти тим, хто страждає від печінкової та ниркової недостатності, з деякими формами цукрового діабету, порушеннями роботи щитовидної залози. Також не рекомендують використовувати метод для людей, які страждають від психічних розладів, клаустрофобії.

Як правило, під час сеансу час комп’ютерної томографії https://omegamc.ua/ua/kotmpyuternaya_tomografiya.html  не відчувають неприємних відчуттів. А при необхідності можна поспілкуватися з лікарем завдяки спеціальному пристрою. 

Лікар за допомогою спеціального вікна спостерігає за процесом дослідження. Єдина вимога до пацієнта – перебувати у нерухомому положенні, бо рухи можуть призвести до того, що картинка буде нечіткою. 

Зазвичай процедура триває не більше 20 хвилин. А отриманий результат аналізує лікар.

В медичному центрі «Омега-Київ» пропонують послугу комп`ютерної томографії. Сучасне обладнання та кваліфіковані лікарі дозволять отримати кращий результат!