Найкращі онлайн-тести для визначення рівня англійської

Найкращі онлайн-тести для визначення рівня англійської
Найкращі онлайн-тести для визначення рівня англійської

Навіщо знати свій рівень володіння англійською мовою? Щоб зрозуміти, чи вистачить ваших знань для роботи вашої мрії або вільного спілкування в подорожі. Щоб обрати правильний курс англійської та зрозуміти, як сильно її потрібно підтягнути і скільки часу на це знадобиться.

Ми обрали 3 найкращі сайти для визначення рівня англійської. Обирайте будь-який або, якщо любите тести, спробуйте все одразу! Цікаво, чи співпадуть результати?

1. Cambridge Assessment English

На сайті мовного департаменту Кембриджського університету на вас чекають тести для перевірки рівня загальної англійського у дорослих, дітей і тінейджерів, а також рівня бізнес англійської.

Всі 25 питань представлені у вигляді тестів з вибором правильного варіанта відповіді. А значить, тут можна перевірити тільки знання граматики, словниковий запас і приблизно визначити рівень володіння англійською мовою. Адже далеко не всі, хто знає граматику та слова, добре говорять і вправно читають англійською, і навпаки.

Пройшовши тест, ви побачите кількість набраних балів і ваш рівень володіння англійською мовою, зможете переглянути тест ще раз разом з правильними відповідями і знайти свої помилки.

Пройти тест

Аудіо уроки англійської – 26 сайтів, де можна безкоштовно вивчити мову

2. Exam English

Exam English – сайт для самостійної безкоштовної підготовки до найпопулярніших міжнародних іспитів з англійської: Cambridge English, IELTS, TOEFL та інших.

Тут, крім граматики та словникового запасу, можна перевірити рівень вашого Listening – сприйняття англійської на слух. На граматику + словниковий запас у вас буде 10 хвилин, і ще 10 – на Listening. Правильні відповіді після проходження тесту вам не покажуть, зате рівень англійської за шкалою CEFR можуть не тільки показати, а й надіслати на імейл.

Крім визначення рівня англійської, на сайті Exam English ви знайдете докладні описи всіх іспитів і варіанти завдань для кожної із секцій з підказками та правильними відповідями.

Пройти тест

40 англомовних сайтів для самоосвіти

3. ILS English

Багато британських мовних шкіл пропонують власні тести на своїх сайтах. ILS English – одна з таких шкіл.

У цьому онлайн-тесті англійської також можна перевірити своє знання граматики та словниковий запас за допомогою вибору правильного варіанту відповіді. Але, на відміну від тесту Cambridge English, питань тут в два рази більше – 50 питань для тих, кому не страшні нові челенджі та не шкода часу! А значить, результат може бути більш точним.

Пройти тест

400 слів англійською, які допоможуть зрозуміти 75% текстів

Найточніший результат

Онлайн-тести це швидко, безкоштовно та взагалі чудово. Але для максимально точного визначення рівня англійської все ж краще звернутися до професійного викладача, який перевірить ваше володіння усіма мовними навичками.

Джерело