“Назвіть мене!”, або як відомі бренди отримали свої імена?

як відомі бренди отримали свої імена?
як відомі бренди отримали свої імена?

Вам ніколи не було цікаво звідки пішли назви відомих брендів? Читайте їх походження у нашій статті:

Apple — яблуко — улюблений фрукт засновника компанії Стіва Джобса. Після трьох місяців марних спроб знайти назву для нового бізнесу, він поставив своїм партнерам ультиматум: «Я назву компанію Apple, якщо до 5-ти годин ви не запропонуєте кращого». Apples Macintosh — назва сорту яблук, що продавався в США.

Daewoo — засновник компанії Кім Ву Чонг назвав компанію скромно, «Великий Всесвіт», саме так перекладається з корейського.

Google — назва походить від слова Googol, що означає одиницю з 100 нулями. А Google було написано на чеку, який засновники цього проекту (серед яких, — Сергій Брін) отримали від першого інвестора. Після цього вони назвали пошуковик саме так.

як відомі бренди отримали свої імена?
як відомі бренди отримали свої імена?

Hotmail — засновнику компанії Джеку Сміту прийшла ідея доступу до електронної пошти через web з будь-якої точки світу. Коли Сабір Бхатіа з’явився з бізнес-планом даного сервісу, він перебрав всі слова, що закінчуються на «mail» і врешті-решт зупинився на hotmail, оскільки в назві були присутні букви HTML (мова розмітки веб-сторінок).

Microsoft — MICROcomputer SOFTware. Спочатку писалося, як Micro-Soft. Потім риску прибрали.

Nike — назва походить від грецької богині перемоги Ніки, а не від англійського слова, яке б читалося «Найк».

як відомі бренди отримали свої імена?
як відомі бренди отримали свої імена?

Nikon — спочатку звучало як Nippon Kogaku, що означає «Японська оптика».

Nokia — починалася, як деревообробний завод, розрослася до виробництва гумових виробів у фінському місті Nokia.

Philips — компанія отримала назву за прізвищем свого творця, Фрідріха Філіпса і його сина Жерара, що заснував її в 1891 році в Ейндховені для виробництва лампочок. Від несення світла народу не відмовилися і до сих пір, але поповнили свій асортимент ще парою сотень найменувань.

Reebok — за назвою маленької і швидкої африканської антилопи.

Samsung — в перекладі з корейського «samsung» означає «три зірки».

Yahoo — слово придумав Джонатан Свіфт в книзі «Подорожі Гуллівера». Так звали відразливого, огидну людину. Засновники «Yahoo!» Джері Янг і Девід Філо вибрали це ім’я, тому що самі себе називали yahoo’мі. Проте, зараз назва розшифровується як Yet Another Hierarchical Officious Oracle.

Яндекс — назва утворена від Yet Another Indexer (ще один індексатор).

За матеріалами: Цікаві факти