Не нашкодь: як використовувати фен, щоб волосся сказало «Дякую»

Скільки історій про шкоду фена ви чули за все своє життя? Напевно, ледь не щоразу під час використання цього приладу у вашій голові снували думки про його згубний вплив на волосся. Цілком ймовірно, що перші моделі фенів дійсно були здатні «зруйнувати» найпрекрасніші коси вже після першого використання. Втім, час не стоїть на місці і в продажі все частіше з’являються інноваційні моделі з функцією іонізації, режимом сушки за допомогою холодного повітря та іншими корисними «фішками».

Звичайно, це зовсім не значить, що потрібно зловживати сушкою феном по кілька разів на день, але й боятися цієї поширеної б’юті процедури не варто. Головне – грамотно підійти до процесу використання фена, і ваше волосся точно буде вам вдячне.

Топ-5 секретів безпечної сушки волосся феном

Перш за все, щоб не мати проблем в результаті частої експлуатації фена, слід потурбуватися про його якість та функціональність. Надійний і зручний у використанні сучасний фен можна замовити https://wo.ua/feny/. У процесі його використання варто пам’ятати про такі прості лайфхаки:

  • Якомога частіше застосовуйте режим сушки холодним повітрям. Сушити волосся гарячою повітряною масою варто лише тоді, коли у вас зовсім обмаль часу. Краще витратити зайвих 20-30 хвилин на приведення зачіски до ладу, ніж завдавати їй шкоду потужним потоком нагрітого до високих температур повітрям.
  • За умови гарячої сушки не забувайте про засоби термозахисту. Спреї, емульсії, муси та флюїди, які захищають шевелюру від згубного впливу підвищеної температури, продаються ледь не в кожному магазині декоративної та доглядової косметики. Коштують вони цілком доступно і при цьому приносять неабияку користь.
  • Правильно тримайте фен під час сушки. Пригадайте, в якій позиції ви звикли сушити волосся? Якщо ви постійно нахиляєте голову вниз і направляєте потік повітря за напрямом вгору, то час відмовитися від цієї звички. Щоб закрити кутикулу кожної волосини і досягти максимального блиску та свіжості зачіски, потрібно сушити волосся, скеровуючи струмінь повітряної маси згори вниз.
  • Не тримайте вологий рушник на голові довше 5 хвилин. Звичка ходити з імпровізованим «тюрбаном» після виходу з ванної кімнати може спровокувати погіршення стану волосся. Все це – через «ефект лазні», який виникає через надмірну вологість. Краще обережно «промокнути» шевелюру рушником з натурального матеріалу і поступово висушити феном.
  • Пам’ятайте про дифузор та концентратор. Ці насадки точно недаремно входять до базової комплектації більшості фенів. Вони допомагають сушити волосся швидко та безпечно, задаючи правильний напрям потокові гарячого або холодного повітря.

Щоб покращити стан волосся спробуйте частіше застосовувати маски, кондиціонери та пілінг-засоби для шкіри голови. Вживайте вітаміни, дотримуйтеся режиму сну та правильно харчуйтеся – і ваші локони засяють і оживуть!