Особливості лазерного видалення тату

Особливості лазерного видалення тату

Небажане тату часто стає справжнісінькою проблемою. Особливо, якщо воно асоціюється з не найприємнішою подією в житті, або розташоване на відритій ділянці тіла. Але не варто засмучуватися: сучасна косметологія зробила величезний крок вперед. Тепер видалення тату відбувається швидко, майже без дискомфорту та довгого періоду реабілітації. Для цієї процедури найчастіше використовують лазер PicoSure. Сьогодні ми розкажемо про цю технологію трохи більше.

Видалення тату лазером PicoSure: у чому переваги?

PicoSure — це інноваційний пікосекундний лазер, який підходить для видалення тату всіх кольорів за технологією PressureWave. Така технологія — перша у світі, і є найбільш успішною.

Дія PicoSure заснована на випромінюванні лазерної енергії, яка успішно руйнує частинки чорнила. Але, на відміну від лазерів старішого зразка, не пошкоджує навколишні тканини.

Лазер PicoSure ефективно видаляє:

  • Кольорові татуювання. Для нього не стають проблемою навіть сині та зелені кольори, які вважаються найбільш проблематичними.
  • Насичене чорне чорнило.
  • Татуювання, стійкі до видалення іншими лазерами.

Таке обладнання в руках справжнього фахівця — ваш шлях до чистої шкіри без небажаних татуювань. Тож не потрібно картати себе за тату, зроблені в минулому: краще подбати про їх правильне та безпечне видалення в косметологічній клініці.

Скільки процедур потрібно для повного видалення татуювання?

Однозначно відповісти на таке питання важко, оскільки точна кількість процедур є індивідуальною. Вона залежить від таких факторів, як:

  • особливості чорнила, яке використовувалося для тату — його якість та стійкість;
  • кольору татуювання та кількості використаних відтінків;
  • розміру тату та його розташування на тілі;
  • вашого способу життя.

Процедури видалення татуювання проводяться з певним інтервалом. У середньому, це — 1 процедура на 6-8 тижнів. У проміжках між процедурами ви обов’язково маєте дотримуватися плану догляду за шкірою, який призначив ваш лікар.

Наостанок поговоримо про те, чи боляче видаляти тату за допомогою лазера PicoSure. Звичайно ж, усе залежить від вашого больового порогу та чутливості вашої шкіри. У середньому, відчуття нагадують процес нанесення тату: ви відчуватимете не біль, а певний дискомфорт. Для знечулення лікар може використовувати потік холодного повітря та інші методи. Тому не хвилюйтеся: в умовах сучасних косметологічних клінік видалення тату пройде безпечно, майже безболісно та комфортно!