Параметри вибору кращого рушника

Параметри вибору кращого рушника
Параметри вибору кращого рушника

Кожен, хто хоче купити рушник, стикається не тільки з вибором розміру, а й параметрами якості. Від них залежить термін служби і те, наскільки комфортно рушником буде користуватися. Але щоб не потрапити у халепу, потрібно розібратися, що саме впливає на якість текстилю. Про ці параметри і розповімо у статті.

Якість рушника залежить від щільності, стійкості кольору і акуратності виготовлення. Щільність виробів вимірюється у грамах на метр квадратний. Але вибирати текстиль тільки по цій характеристиці не варто. Слід враховувати його призначення. Не завжди і всюди зручно користуватися дуже щільними рушниками. Пояснимо чому так. Висока щільність передбачає, що це дуже м’який, пухнастий виріб, що швидко збере всю вологу. Якщо великого розміру, то ще й додасть у вазі. Подібні характеристики важливі для банних або рушників для рук. А для кухонного або пляжного текстилю вони не дуже підходять. Важкі речі, що довго сохнуть – непрактичний і незручний текстиль для кухні та на пляжі.

Куди зручніше користуватися рушниками з середньою щільністю. Для кухонних же цілком підійдуть і варіанти з невисокою щільністю – до 200 грам на метр квадратний. Таким текстилем зручно витиратися, він швидко висихає, легко переться. Погодьтеся, що це оптимальні характеристики для кухонних махрових помічників.

Підібрати виріб з необхідною щільністю ви зможете в інтернет-магазині. Великий асортимент моделей на сайті інтернет-магазину https://domashniy.com.ua/ua/polotentsa дозволить швидко підібрати і купити рушник з низькою, середньою і високою щільністю. Вибираючи по призначенню, ви зможете придбати для кухні, ванної кімнати і на пляж оптимально комфортний і зручний текстиль.

Яскраві рушники користуються більшою популярністю ніж білі або в блідих відтінках. Вони не жовтіють і піднімають настрій. А ось стійкість фарби – ще один важливий параметр для вибору. Виріб не повинен фарбувати воду при пранні і не бліднути згодом. Але при цьому важливо, щоб їх прали при температурі не більше 50 градусів і не сушили під прямими променями сонця. В іншому випадку навіть найякісніший і стійкий текстиль швидко втратить свій зовнішній вигляд.

Дотримуючись наших порад при виборі рушників та догляді за ними, ви купите чудові вироби які прослужать вам багато років.

Джерело: інтернет-магазин постільної білизни “Домашний”