Віддавайте перевагу гарячому чаю. Одна чашка крупнолистового зеленого чаю чи цикорієвого напою замінить звичну кофеїнову каву. Ще краще пити трав’яні настої, які зменшують запалення, лікують кишечник, допомагають бути енергійними та очищують шкіру.

Готуйте вдома. Мало в яких ресторанах дотримуються правил здорового приготування їжі. Для підсилення смаку та кращого зберігання продуктів часто використовуються шкідливі добавки та пластиковий посуд.

Слідкуйте за прийомами їжі. Наступний крок – замінити один із прийомів їжі на повністю здоровий. В тарілці у вас повинні лежати білки, корисні жири  та вуглеводи. В ідеалі це має бути сніданок, адже він дає заряд для активності протягом дня.

Купуйте генетично модифіковані продукти. Шукайте сертифіковані товари «Без ГМО», коли це можливо. Якщо вид продукції не передбачає отримання такого сертифіката, купуйте пакування без вмісту сої, кукурудзи, соєвого лецитину, бавовняного масла та інших шкідливих субстанцій.

Вживайте в раціоні домашнє куряче м’ясо. Вирощуючи курей на масовий продаж, виробники годують їх антибіотиками та спеціальними кормами, щоб птахи швидко росли й не хворіли. Користі від такого м’яса і яєць немає, а шкоди багато. Варто обирати птахопродукти, виготовлені на невеликих сільських фермах або у приватних домогосподарствах.

Купуйте органічні продукти. По можливості, замініть всі хімічні чи оброблені продукти органічними аналогами. Буде важко, але вкрай необхідно для молодості, краси та хорошого самопочуття.

Не їжте за 3 години до сну. Якщо лягати спати на голодний шлунок, то печінка легше справиться зі своєю роботою по виведенні токсинів, а травна система – з перетравленням спожитого. Окрім цього, шкіра буде виглядати здоровою, а також ви прокинетеся з відчуттям легкості у шлунку.

Двотижнева безглютенова дієта. Глютен викликає автоімунні захворювання, розлади нервової й серцево-судинної системи, хвороби суглобів. Періодична відмова від джерел глютену: жита, пшениці, ячменю та інші зернових продуктів з домішками очистить організм.

Три тижні без цукру. Білі кристали псують не тільки шкіру й волосся, а й внутрішні органи, а також руйнують ендокринну систему. Витримайте без солодкого порошку 21 день і тоді побачите чудові зміни.

Елімінаційна дієта. За допомогою цього кроку ви визначите наявність чутливості на той чи інший вид продукту, а також зможете виключити ці продукти зі свого раціону. Найкраще відмовитись від таких продуктів: глютен, молочна та кисломолочна продукція, цукор, соя, шоколад, арахіс, яйця на 4-6 тижнів, а потім поступово вводити кожен продукт в раціон раз на 2-3 дні. Відтак, ви зможете відслідковувати реакцію організму.

Слухайте своє тіло. Організм реагує на кожен спожитий продукт. Дискомфорт, біль, діарея, нудота, важкість, здуття – це наслідки поганого сприйняття певної їжі. Надлишок енергії та надмірне відчуття ситості можуть бути викликані великою кількістю вуглеводів. Отож, варто дослухатися до свого організму та харчуватися інтуїтивно.

Перехід на здорове харчування для схуднення за кілька днів! Прості способи!
Перехід на здорове харчування для схуднення за кілька днів! Прості способи!

За матеріалами