Пластична хірургія: вирішення будь-яких естетичних проблем

Одним з видів діяльності клініки LaserOne, яка успішно працює в Україні, стала пластична хірургія. Це цілий напрям, присвячений усуненню видимих недоліків. З пацієнтами працюють досвідчені пластичні хірурги Києва, які використовують тільки перевірені сучасні методики для усунення вроджених, набутих дефектів, естетичних вад.

Щоб записатися на прийом або дізнатися більше про послуги клініки, досить перейти на сайт laserone.com.ua/plastic_surgery.

Коли потрібна допомога пластичного хірурга

Досвідчені лікарі допомагають пацієнтам позбутися від цілого ряду недоліків зовнішності:

  • Вроджені патології. Серйозно впливають на фізіологію, не підлягають виправленню безопераційним методикам (деформація губ, щелеп, викривлення носової перегородки, ін.).
  • Недоліки, що впливають на психологічний стан. Нерідко дефекти призводять до комплексу неповноцінності і скутості. Часто вирішити проблему допомагає оперативне втручання.
  • Період реабілітації. Нерідко допомога потрібна після оперативного втручання, коли у пацієнта кардинально змінюється зовнішність (деформуються органи після важкої вагітності або пологів, видалена грудна залоза, пр.).
  • Боротьба з ознаками старіння. Зморшки і глибокі заломи на шкірі, пігментні плями, обвисання м’язів рук, сідниць, грудних залоз, скупчення жирових відкладень, зміна форми (овалу) обличчя – з усім допомагає справлятися пластична хірургія.

Пацієнт отримує всебічну допомогу від кращих професіоналів. Досвідчені хірурги використовують сучасне обладнання і лише передові методики для роботи з пацієнтами.

Сучасні види та методи пластичної хірургії

Пластична хірургія включає безліч різних процедур. Серед найпоширеніших:

  • Абдомінопластика і ліпосакція. У першому випадку можна позбутися від жирових відкладень, що скупчилися в районі живота, у другому – в інших частинах.
  • Лабіопластика. Інтимна пластика проводиться, як правило, для зменшення малих або великих статевих губ, для позбавлення дефекту внаслідок вродженої чи набутої аномалії.
  • Отопластика. Дозволяє змінити або зменшити розмір вух.
  • Мамопластика. В ході операції використовуються безпечні імплантати, що дозволяють змінити форму або збільшити груди.
  • Підтяжка обличчя. Доктор видаляє надлишки підшкірного жиру або підтягує лицьові м’язи.
  • Ринопластика. Міняють форму або розмір носа.

В клініку звертаються пацієнти з різними проблемами. З кожним працюють тільки досвідчені лікарі, які при необхідності швидко готують пацієнта до різних маніпуляцій, використовують сучасні методики та матеріали. У клініці забезпечені комфортні умови перебування в стаціонарі. При необхідності використовують малоінвазивні техніки проведення пластичних операцій.