Помилки під час сну, через які ви відчуваєте втому цілий день

Помилки під час сну, через які ви відчуваєте втому цілий день
Помилки під час сну, через які ви відчуваєте втому цілий день

Якщо хочете бути повними сил і енергії — не повторюйте їх.

Вважається, що при чіткому режимі дня людський мозок буде досить відпочивати. Але насправді виспатися, провівши достатню кількість годин в ліжку, нереально. Щоб по-справжньому відпочити від насиченого дня і фізично, і емоційно, потрібно дотримуватися деяких правил. І не допускати помилки.

Пізній підйом

Висипатися в розумінні людського мозку — це рано лягати і рано вставати. Пізній підйом може призводити до апатії і занепаду сил. Також є статистичні дані про те, що люди, які встають раніше, рідше хворіють і живуть в середньому довше, ніж любителі поспати.

Сон зі світлом

Для повноцінного відпочинку потрібна повна темрява, інакше судини очей будуть напружуватися, навіть якщо ви цього не хочете. Якщо для вас сон у темряві — проблема, можна просто залишати фіранки відкритими, щоб в кімнату проникало природне світло. Так енергія під час сну буде відновлюватися по максимуму.

Подушка тільки під головою

З дитинства багато людей формують звичку — сплять виключно з подушкою під головою. Але для того, щоб навантаження правильно розподілялося на різні групи м’язів, потрібно класти додаткові подушки. Оптимальний варіант — під коліна. Або ж можна купувати ортопедичні матраци, де вигин вже передбачений.

Домашні тварини в ліжку

Як би ви не любили свого чотирилапого вихованця, спати разом з ним не можна. І міркування тут абсолютно не гігієнічні. Тварини мають інші біологічні годинники, тому вони можуть випадково будити своїх господарів. Від цього страждає приблизно 37% власників кішок і собак.

Синтетична тканина

Так, синтетична постільна білизна та піжами виглядають мило. Але спати не в натуральних тканинах — погане рішення. Все через те, що в синтетиці у людини порушується теплообмін. Це призводить до того, що люди не занурюються в фазу глибокого сновидіння.

Початок сну в різний час

Деякі люди намагаються робити собі гнучкий режим дня, щоб все встигати. Мозок повинен сприймати сон як звичку. Тому лягати варто в той самий час. На формування такої звички піде близько тижня. Спочатку буде складно, проте результат вартий зусиль.

За матеріалами.