Популярні бренди чоловічої термобілизни

Термобілизна незамінна у довгих походах, не тільки в екстремальних умовах, при низьких температурах, але й за високої вологості. Термобілизну часто обирають для фізичних навантажень на свіжому повітрі або у прохолодному приміщенні. Чоловіча термобілизна: на які бренди звернути увагу? Вам допоможе невеликий огляд.

Alpine Pro — міцні та теплі термофутболки

Чеська компанія Alpine Pro спеціалізується на виготовленні термобілизни для активного відпочинку: пішого туризму, мандрівок чи просто повсякденного використання у місті.

Виготовляється одяг із комбінованої тканини: поліестер, нейлон, спандекс та бамбукові волокна. Завдяки останньому компоненту, матеріал відрізняється підвищеною здатністю виводити вологу від поверхні шкіри. Також бамбукові волокна забезпечують поглинання тепла та його віддачу до 88%. Завдяки цій особливості набагато ефективніше зберігається тепло тіла. Також тканина поглинає неприємні запахи, завдяки безлічі крихітних камер у волокнах.

Термобілизна Commandor ідеальна для активного відпочинку

Вироби бренду Commandor призначені для занять спортом та активного відпочинку. Завдяки сучасним технологіям забезпечуються такі властивості:

  • інтенсивне відведення вологи від тіла;
  • дезодоруючий ефект;
  • підвищені поглинаючі властивості тканини;
  • поглинання великої частки ультрафіолетового проміння;
  • облягаючий крій.

Основу термобілизни становить матеріал Polartec Power Dry з технологією Cocona, що ефективно поглинає запах поту. Це можливо завдяки використанню активованого вугілля, отриманого методом перероблювання шкаралупи кокосових горіхів. Цей матеріал активно поглинає та відводить вологу, забезпечує активний дезодоруючий ефект протягом усього терміну використання. Також ця тканина швидко сохне, що дуже зручно під час фізичних активностей.

Terra Incognita — бренд, вартий довіри

Термобілизна вітчизняного виробництва відрізняється універсальністю — може використовуватися для зимових видів спорту, полювання, рибалки, просто прогулянок. Головною відмінністю є внутрішній шар із матеріалу Termolite, що дуже добре відводить вологу при навантаженнях. Також цей шар виступає теплоізолятором, завдяки трубчатій структурі. Цей шар відділяє суху і теплу поверхні, зберігаючи шкіру сухою.

Більшість моделей термобілизни Terra Incognita мають зовнішній шар із шерсті мериносів, що поглинає вологу. Завдяки специфічній структурі волокон шерсті мериносів, вона швидко випаровує вологу, забезпечує зберігання тепла при дуже низьких температурах. Також шерсть нейтралізує неприємні запахи, довго зберігає білизну теплою.

Термобілизна для чоловіків, виробництва цих, та багатьох інших, брендів представлена у широкому асортименті в магазині Terra Incognita. Порівнюйте, обирайте та насолоджуйтеся активним відпочинком у холодну пору року. За необхідності консультанти магазину обов’язково допоможуть обрати найкращий різновид термобілизни.