Правила долі — дотримуйся і будеш щасливий

Це навіть не правила, а психотерапевтична техніка. В її завдання входить переконання.

Процес цей довгий. Він вимагає цілеспрямованості та наполегливості. Тому до правил потрібно ставитись серйозно і вдумливо, а читати їх слід щодня. Якщо ж прочитати один раз і викинути, то толку не буде. Краще всього повісити їх у кімнаті, щоб вони постійно потрапляли на очі. Спробуйте, і дуже скоро переконаєтеся, що жити Вам стало значно легше.

1. Початок всьому порожнеча, але вона повинна бути заповнена.

2. Щоб досягти бажаного, одного бажання замало — потрібно прийняти рішення. Тільки в цьому випадку з’являться можливості.

3. Щоб змінити свій шлях, потрібно зупинитися, а вже після цього почати рух в іншу сторону.

4. У житті доводиться розплачуватися за все. Але найдорожче коштує бездіяльність. Іноді це стає очевидним лише в кінці життєвого шляху.

5. Якщо людина весь час боїться зробити щось не так, зробити помилку, то вона, навіть не підозрюючи про це, робить найбільшу помилку в своєму житті.

6. Подібне завжди притягається тільки подібним. У житті немає нічого випадкового. Ми притягуємо до себе зовсім не тих людей, яких хотіли б бачити біля себе, а тих, хто повністю подібний до нас.

7. Якщо Ви бачите, що поставлена мета недосяжна, то сконцентруйтеся на інших цілях. Досягнувши їх, спробуйте повернутися до досягнення першої.

8. Якщо в житті нічого не просити, то воно нічого не дасть. Якщо просити щось невизначене, то і дар буде носити такий же характер. Необхідно завжди чітко формулювати бажання.

9. У житті не буває абсолютного задоволення. Воно завжди обмежується нашим сприйняттям світу.

10. Ви прагнете до змін? Тоді забудьте про пасивність. Саме завдяки їй, упускається той шанс, який надає доля. Намітьте маршрут і кінцевий пункт. Але щоб до нього дістатися, треба відправитися в шлях.

11. Життя завжди змушує вирішувати ті завдання, які людина уникає вирішувати. Від них неможливо сховатися, так як, не вирішивши якусь задачу зараз, її доведеться вирішувати на іншому життєвому етапі. Але заплатити за рішення доведеться набагато більше.

12. Вибір в житті є завжди. Іноді він полягає у відсутності вибору. У світі багато можливостей. Але, купуючи одне, завжди втрачаєш щось інше. Тому втрати неминучі. Але їх завжди можна розглядати як нове придбання.

13. Нове завжди передбачає руйнування старого. Але потрібно не тільки зруйнувати, але і розчистити місце. А для цього потрібні сили, час і знання. Адже потрібно знати, що будувати і як. Якщо таких знань немає, то краще не руйнувати. Інакше можна побудувати щось жахливе.

14. Людина намагається змінити життя, але їй заважають старі стереотипи і звички. Вони весь час намагаються повернути її до звичного проведенню часу. Тому зміни завжди йдуть дуже повільно і потребують великих душевних витрат.

15. Кожен з нас притягує до себе саме те, що він найбільше любить, чекає або боїться, так як саме на цьому фокусується свідомість. Доля ніколи не дає зайвого. Вона щедра, але тільки в рамках бажаного. Розсуньте рамки і отримаєте більше.

16. Все життя – це суцільні протилежності. Кого ми любимо, а кого-то ненавидимо. З ким дружимо, а з ким-то суперничаємо. Купуємо і втрачаємо, зустрічаємося і розлучаємося. Людина прагне до стабільності і в той же час відчуває незадоволення від спокійного плину життя. Неможливо щось зрозуміти, не знаючи його протилежність.

17. Люди прагнуть до гармонії. Але щоб її досягти, потрібна гармонія всередині себе. Це прийняття своїх достоїнств і недоліків, усвідомлення своєї недосконалості і внутрішня краса. Необхідно, щоб розум, вчинки і почуття діяли злагоджено.

18. Треба розуміти, що світ зовсім не створений для одних лише задоволень. Дуже часто він не відповідає нашим очікуванням та уявленням про нього. Але потрібно завжди прагнути робити добро. Той, хто не здатен на це, ніколи не зможе оцінити добро, отримане від інших.

19. Людину завжди дратує в людях те, що сидить у ній самій. Інші люди можуть стати для нас дзеркалами. Потрібно тільки уважно вдивлятися в них. Тоді ми зможемо краще пізнати себе.

20. Якщо Вас охоплює сильне бажання чимось володіти, то це означає, що Ви не визнаєте своїх здібностей і переваг. Вдивіться в себе, може Ви маєте набагато більшим, ніж бажаєте.

21. Дуже складно протистояти негативним думкам. Вони змушують страждати, мучитися, хвилюватися. З цього негативного роя виділіть одну думку і стримуйте її. Тоді Ви разорвете шкідливу ланцюжок, і вона вже не буде так сильно докучати Вам.

22. Прийміть себе таким, який Ви є. Тоді тривоги, хвилювання, комплекси зникнуть, і Ви зможете почати повноцінне життя.

23. Світ, що оточує нас, абсолютно нейтральний. Це ми самі робимо його поганим або хорошим. Намагайтеся сприймати реальність позитивно, і тоді вона стане щасливою і радісною.

24. Ніколи не ставтеся до думки оточуючих як до істини в останній інстанції. Бути для всіх хорошим не можна. Завжди знайдуться недоброзичливці. Не дозволяйте їм брати над Вами верх.

25. Всі ми приходимо в цей світ з нізвідки і йдемо в нікуди. Так може бути сенс нашого існування і є саме життя у всіх її проявах?

Прості правила чи не правда? Але тим не менш вони дуже благотворно впливають на світосприйняття. Дотримуватися їх не складно, а користь вони приносять неоціненну!

Джерело