Простий рецепт досягнень: любити своє діло, нікого не слухати та завжди йти вперед.

Аліна, нашим читачам дуже цікаво послухати вашу історію як ви пов’язали своє життя з модою. Чому саме мода і взагалі як це сталось?

-взагалі як це буває, ще в дитинстві я спостерігала за популярними моделями, показами, стилістами, мені це все було дуже цікаво. Мені подобалось що завдяки одягу, вони роблять цілі образи. Так мене почав цікавати стиль.
Мені подобалось гарно вдягатись,я навіть казала мамі,що їй більше «до лиця» і що краще вдягнути.  Коли я підросла, я точно знала,що мені подобається і в якому напрямку я хочу рухатись і розвиватись далі.
В 2011 році я поступила в академію стиля та дизайну Андре Тана, і ще раз переконалась, що це моє. З цього і почався мій великий шлях.

Розкажіть, як в 2011 році ви починали свою кар’єру на новому каналі, як це було?

Це була дуже активна робота, саме на новому каналі я почала свою кар’єру як стиліст. А далі були цікаві проекти українського телебачення, такі як «ЯГерой», «Золотий громоффон»,  «Парад Порад», «Хто проти блондинок?», «Інтуїція», «Фабрика зірок», «Зроби мені смішно», «Мрії здійснюються» , «Ніч подарунків», «Світлі голови», «Пакуй валізи», «Весілля буде по моєму», «Педан Притула Шоу», «Ревізор», «Хто зверху?», «Шоумастгоуон» , «Стажери,Підйом» , «Співай, якщо зможеш», «Супермодель по українськи», «Шоуманія».та цей список можна продовжувати довго.

А в яких рекламних проектах брали участь?

В багатьох рекламних проектах банків,наприклад, Unison Bank, IdeaBank,VAB, та інші, брала участь в рекламах Maybelline New York,Danone,Nescafe.
Мені взагалі дуже подобається бачити свою працю на телебаченні. Одразу розумієш,що твоя діяльність не тільки подобається тобі,але ще й корисна людям.
Взагалі ще були промо ролики.
Наприклад, 1+1, Novy TV, Inter, M1, STB,кликали мене попрацювати над іміджевими відео.

Окрім вашої праці на телебаченні, ми ще бачили ваші роботи в кліпах відомих російськіх зірок, розкажіть про цей досвід.

Сергій Лазарев знімав кліп на пісню « Lucky stranger», там була стилістика 90-х років, взагалі брати участь у такому проекті було доволі цікаво. Я завжди рада відчиняти в собі  нові таланти,якісь нові погляди, кордони, приймати якісь важкі,але креативні  виклики.
Так само я була стилістом в кліпах Олександра Рибака, Альоши та J Balvin, впевнена що я попрацюю ще з багатьма акторами та співаками.

Ми чули, що ви збираєте відомих особистостей не тільки для проектів,але й для заходів. З ким працюєте?

Цей список може бути дуже довгим. Я працювала з Машою Єфросініною, Ольгою Фреймут, Лілєю Подкопаєвою, Сергієм Притулою,Олександром Педаном, та іншими. Класно, що такі особистості мені довіряють свої образи. А мені дуже цікаво з ними працювати, бо підбирати одяг потрібно не тільки на свій смак, але й враховувати настрій,особистісь, характер цієї людини.

А як ви вийшли на міжнародну арену?

Я робила зйомки для журналів та рекламних кампаній з відомими топ-моделями: Adriana Lima, Emily Didonato, Herieth Paul, Jourdan Dunn, Alla Kostromichova, Ella Kandyba, Anna Zakusylo. Гарні люди мають виглядати відповідно, я дуже рада бути частиною цього процесу.
І сама найприкрасніша складова моєї праці-це знайомства.

Як багато ви переїзджали? І як це було,складно?

Я завжди хотіла активно розвиватись, в Україні я досягла дуже багато і в 2015 році вирішила що хочу переїхати в Москву, там я працювала стилістом для кінопроектів, продовжувала робити проекти для модних журналів, дуже люблю коли у мене багато роботи. Коли ти займаєшся ділом свого життя, яке тобі подобається, то воно стає твоєю долею. Так сталось і у мене. Всім завжди кажу і повторюю, ви обов’язково знайдете своє призначення.


А коли ви вирішили що хочете в США? Як це сталось і чому?

В США я переїхала в 2018 році, тут для мене набагато більше можливостей. Я працюю з найкращими моделями світу, з журналами та брендами одягу. Тут я підготувала багато модних показів в рамках  New York Fashion Week та Paris Fashion Week.
Так само я працювала з міжнародними дізайнерами, в тому числі і з українськими, робила багато показів для Bevza.
Тут я зрозуміла що Америка, це країна великих можливостей, і якщо ти профісіонал своєї справи, ти точно знайдеш свою роботу.


Чим займетесь зараз?

Зараз я працюю в компанії FlyingSolo, яка просуває дизайнерів зі всього світу!  Готую черговий показ для NY та Paris Fasion Week, мрії збуваються!

Що можете побажати нашим читачам,які тільки мріють о таких достягненнях?

Побажаю вам успіхів, ніколи не бійтесь йти проти чужої думки, займатись тим що вам подобаеться. Тільки тоді ви будете отримувати задоволення від роботи, і відповідно достягати найбільших  висот. В вас все вийде!

Анна Осташко