Приховані небезпеки гель-лаку: про що вам точно не розкажуть у салоні

Приховані небезпеки гель-лаку: Про що вам точно не розкажуть у салоні
Приховані небезпеки гель-лаку: Про що вам точно не розкажуть у салоні

Мабуть, кожна жінка знає про таке зручне та стійке покриття для нігтів як гель-лак. Останнім часом такий манікюр став дуже популярним. Проте, зазвичай, майстри не попереджають про негативні для здоров’я наслідки його використання.

Приховані небезпеки гель-лаку, про які вам не розкажуть у салоні:

 1. Особлива формула, яка ослаблює нігті. Гель-лак – це субстанція з особливих полімерів, які застигають під впливом променів уф-лампи. Він просто «зростається» з нігтьовою пластиною, тому для його зняття використовують розчин зі складним та сильним хімічним складом, який контактує з нігтем, кутикулою та шкірою не менше 20 хвилин. Це призводить до того, що нігті стають тоншими та слабшими.
 2. Випромінення під час висушування. Усім відомо, що гель-лак не може висохнути самостійно. Для цього використовують лампи з ультрафіолетовим випромінюванням, яке є досить небезпечним для здоров’я людини. Доза випромінювання не надто велика, проте є категорії людей, яким треба відмовитися й від цього:
 • слабкий імунітет;
 • сонячні опіки на руках;
 • генетична схильність до онкозахворювань;
 • проблеми зі шкірою;
 • праця в зоні уф-випромінення.
 1. Жорсткий вплив на шкіру рук. Уф-лампи негативно впливають не тільки на нігтьові пластини, а й на шкіру навколо нігтів. Тому поберегтися від їх впливу слід також людям, у яких ніжна шкіра та є веснянки чи родимки на руках.

Також слід ураховувати те, що на гель-лак може бути алергія.

Щоб відновити нігті після впливу гель-лаку достатньо виконувати прості рекомендації:

 1. Включіть до раціону продукти з високим вмістом кальцію.
 2. Після зняття гель-лаку дайте нігтям відпочинок на тиждень. Протирайте їх соком лимона, а всю домашню роботу виконуйте в рукавичках.
 3. Робіть ванночки для нігтів з йодом.