Серіал «Чорнобиль» обійшов «Гру престолів», Трейлер і посилання на фільм

Американський серіал «Чорнобиль» виявився на першому місці рейтингу шоу всіх часів, які отримали найвищу оцінку глядачів. Про це свідчать дані сайту International Movie Data Base.

Проект набрав 9,6 бала і обігнав серіали «Планета Земля 2» (9,5) і «Брати по зброї» (9,4). Оцінки 9,4 також були удостоєні шоу «Планета Земля», «У всі тяжкі» і «Гра престолів». Крім того, в першу десятки увійшли «Прослушка», «Наша планета», «Космос: Одіссея через простір і час» і «Блакитна планета 2».

Перший епізод серіалу «Чорнобиль» вийшов 6 травня. Кінострічка складається з п’яти серій, проект розповідає про вибух, що стався 26 квітня 1986 го на Чорнобильській АЕС. Режисером серіалу виступив Йохан Ренк. Головні ролі в ньому виконали Стеллан Скарсгард, Емілі Уотсон, Джаред Харріс, Росс Армстронг, Едріан Роулинс, Пол Ріттер і Джессі Баклі. Сценаристом став Крейг Мазін, який працював над такими картинами, як «Без почуттів», «Супергеройське кіно» і «Людина-ракета».

30 травня останній генеральний секретар ЦК КПРС Михайло Горбачов заявив, що поки не бачив американський серіал. При цьому він підкреслив, що обов’язково постарається подивитися його. Нагадаємо, що саме він тоді був керівником держави, в якій сталася ця страшна трагедія.

Про те як подивитися серіали англійською мовою, тобто в оригіналі із субтитрами українськими чи російськими чи рядом інших мов можете почитати тут – даний серіал теж присутній і в хорошій якості.

Пряме посилання на онлайн перегляд серіалу онлайн в хорошій якості англійською із різномовними субтитрами – ororo.tv

Для любителів завантажувати з торентів, ось посилання – toloka.to (український переклад).