Що лікують обліпихові свічки Грін-Візи?

Що лікують обліпихові свічки Грін-Візи?

Свічки з обліпиховою олією – унікальний препарат з широкою сферою застосування, яка зумовлена великою кількістю вітамінів, мінералів та антиоксидантів у складі. Обирати засіб варто як для лікування, так і для підтримки організму, профілактики, особливо при наявності хронічних захворювань.

Властивості головного компоненту

Обліпихові свічки на 100% складаються з рослинних витяжок. Основа діючого складу супозиторію – олія обліпихи. Головні її властивості:

  • Антиоксидантна – прискорює загоєння ран та відновлення клітинних структур.
  • Знижує інтенсивність утворення вільних радикалів, завдяки чому ефективно захищають клітинні мембрани.
  • Активує та прискорює регенерацію клітин, підтримуючи молодість організму.
  • Заспокоює при наявності свербіння або інших проявів роздратування шкіри, слизових оболонок.
  • Знешкоджує бактерії, знімає запалення та усуває будь-яку неприємну симптоматику інфекційного характеру.

На цьому перелік унікальних властивостей товару не закінчується. Окрім заявлених характеристик, свічки з обліпихою знімають больовий синдром, підвищують стійкість до негативних зовнішніх факторів, покращують роботу сечостатевої системи та нормалізують загальний стан.

Специфіка застосування

Супозиторії активно використовуються у традиційній медицині. Наприклад, обліпихові свічки в гінекології – допоміжний засіб при ерозії шийки матки. Разом з цих їх часто додають в лікувальні протоколи при терапії наступних захворювань: вагініт, кандидоз, кольпіт, ендоцервіцит, аднексит. Супозиторії допомагають справлятися з неприємною симптоматикою під час клімаксу.

В проктології препарат поширений через свою спроможність боротися з больовим синдромом та роздратуванням. Лікарі використовують продукцію для лікування анальних тріщин, при ерозивно-виразкових ураженнях прямої кишки, відновлення слизової та тканин при проктиті, свищах. Засіб – один із найкращих від геморою, враховуючи і післяопераційний період.

В урології супозиторії справляються з больовим синдромом та набряками при циститі, простатиті, уретриті. Основний компонент долає патогенну мікрофлору, прискорюючи відновлення. При терапії продукцію можна поєднувати з іншими лікувальними засобами.

Застосування може бути як вагінальним, так і ректальним, в залежності від проблеми, з якою ви боретесь. При регулярному використанні ви можете помітити покращення загального стану здоров’я, укріплення стійкості імунітету до будь-яких зовнішніх негативних факторів. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем або орієнтуйтесь на основні симптоми, які заважають вам насолоджуватися життям. Компанія пропонує натуральні свічки з обліпихою, які не шкодять здоров’ю, а направлені лише на його підтримку.