Що потрібно знати при виборі весільного фотографа?

Що потрібно знати при виборі весільного фотографа?
Що потрібно знати при виборі весільного фотографа?

Щодня люди роблять десятки селфі для соцмереж і чекають «лайків» до них. Але такі кадри не мають великої цінності для нас, ми не надаємо їм значної уваги. А от із весільними знімками справа зовсім інша. Пам’ять про таку довгоочікувану, важливу подію хочеться зберегти назавжди.

А для того, щоб весільні фотографії тішили не тільки серце, а й милували око, скористайтеся кількома корисними порадами щодо вибору фотографа на ваше свято.

Визначились із датою весілля — одразу замовляйте фотографа.

Кращі весільні фотографи Тернополя мають шалений попит, зйомки у них «розписані» на кілька місяців, а то і на декілька років наперед. Тому важливо заздалегідь забронювати потрібну вам дату у фотографа, який сподобався. Також, якщо завчасно познайомитися з фотографом, його роботами, стилем, зрозуміти, на чому спеціаліст робить акцент, то можна мати уявлення, як виглядатимуть ваші весільні фото.

Обговорюйте деталі

Пам’ятайте, кожен фотограф має свій стиль зйомки, тому його знімки можуть не відповідати вашим очікуванням. Перш ніж замовити послуги фотографа, ознайомтеся з його портфоліо, перегляньте якомога більше його робіт, щоб зрозуміти чи подобаються вони вам. Якщо ж ви навіть гадки не маєте, про те, в «якому світлі» хотіли б бачити власні весільні фото, обговоріть з фотографом деталі самого свята. Наприклад, розкажіть про локацію, де буде відбуватись весілля, про місце проведення виїзної церемонії, розкажіть чи хотіли б ви фотосесію десь на природі тощо.

Особистість фотографа

Пам’ятайте, що фотограф супроводжуватиме вас впродовж дуже важливої у вашому житті події. Тому, це має бути людина, яка вам подобається. Ви повинні відчувати легкість у спілкуванні з фотографом, він повинен до кінця розуміти ваш запит і бути готовим втілити ваші ідеї.

Узгодьте заздалегідь час зустрічі та тривалість роботи фотографа

У день весілля ви матимете дуже щільний графік і всі події будуть розплановані практично похвилинно. Тому важливо, щоб фотограф прибув до вас вчасно. А від тривалості зйомки залежатиме вартість його послуг, адже зазвичай робота фотографів оплачується погодинно. Можна замовити фотографа безпосередньо на реєстрацію шлюбу, а можна й на цілий вечір — все залежить від рамок вашого бюджету та особистого бажання.

Хороші фото — професійна техніка

Що б там не говорили про майстерність фотографа, не варто забувати, що важливим є і те, яке устаткування він використовує. Так, якість фото буде залежати не тільки від вдало обраного ракурсу, а й від характеристики фотокамери на яку зроблено знімки. Вдалий кадр може виглядати не так ефектно, якщо для зйомок використовувався фотоапарата старої моделі, що не мав необхідних властивостей.

Коли ви отримаєте фото

Процес відбору фото і їх обробка займає багато часу. І цей термін може розтягуватись від місяця і до пів року. Запитайте свого фотографа, як довго вам чекати та скільки відретушованих фото ви отримаєте в кінцевому результаті.

Ознайомтесь з відгуками

Навіть якщо ви вже визначилися з вибором фотографа і вас наче все влаштовує, все одно зверніть увагу на відгуки про нього. Часто подружжя, які замовляли на весілля послуги фотографа, діляться своїми враженнями про зйомку на сайті List. Вони можуть вас попередити про можливі критичні аспекти або ж навпаки скажуть про вдалий вибір.

Зваживши всі перелічені фактори при виборі професійного весільного фотографа, ви залишитесь задоволені результатом. Це будуть дійсно цінні кадри, які викликатимуть у вас теплі спогади та приємні емоції.