Що потрібно знати про кисневий концентратор: як працює та кому це потрібно

Що потрібно знати про кисневий концентратор: як працює та кому це потрібно
Що потрібно знати про кисневий концентратор: як працює та кому це потрібно

Ще кілька років тому кисневі концентратори використовували переважно у медичних закладах. А зараз їх часто використовують і в домашніх умовах. Кисневий концентратор може працювати навіть 14-15 годин без перерви.

Найчастіше прилад потрібен пацієнтам, які страждають від бронхіальної астми, серцевої недостатності, а також з хронічною обструктивною хворобою легень. Однак це ще не весь перелік хвороб, при яких рекомендують використовувати кисневі концентратори.

До речі, часто люди плутають кисневі концентратори і апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ). Однак насправді це два різні пристрої, і принцип їх роботи різний. Для прикладу, ШВЛ використовують у важких, навіть критичних випадках, коли є потреба штучної вентиляції легень, а стан хворого – критичний.

Компанія «Медтехніка» Здорове життя пропонує великий вибір кисневих концентраторів. В онлайн-каталозі ви знайдете пристрої, які мають різну потужність. Обирайте якісні та надійні пристрої, які будуть служити тривалий час!

Кому це потрібно

Так, в час COVID-19 такі апарати стали дуже потрібні і просто незамінні. Найчастіше вони потрібні пацієнтам, які лікуються вдома. Однак займатися самолікуванням не варто в будь-якому випадку: лікар визначає схему та термін лікування.

При значному ураженні легень, для їх швидкого і повноцінного відновлення, не обійтися без кисневої підтримки. Крім того, якщо стан пацієнта важкий, його також підключають до кисневого концентратора. Кисневу терапію рекомендують і під час  реабілітації після COVID-19. Крім того, після важких операцій також рекомендують кисневу підтримку.

Однак використовувати кисневий концентратор варто тільки після консультації лікаря. Головне – не перестаратися: високий рівень кисню (понад 40%) тривалий час може стати причиною кисневого отруєння та погіршити загальний стан пацієнта. Крім того, це може викликати порушення дихальної, центральної нервової системи, а також кровоносної системи.

В компанії «Медтехніка» Здорове життя ви можете замовити кисневі концентратори від відомих брендів. Крім того, в каталозі на сайті представлено пульсоксиметр , лабораторне, реабілітаційне, масажне обладнання, медичні меблі. Тут є все необхідне і для потужного сучасного діагностичного центру, і невеликого кабінету. Весь асортимент має гарантію виробника та сертифікати якості.

В чому переваги використання концентратора вдома

Безпека – головна перевага використання апарату в домашніх умовах. Адже принцип роботи апарату не пов’язаний з хімічними реакціями. Також прилад не займає дуже багато місця. Якщо пацієнту дуже часто потрібна киснева підтримка, то доцільно купити апарат і використовувати його в домашніх умовах. Адже не потрібно йти на профілактичні процедури в поліклініку. 

Якщо ви плануєте покупку концентратора, насамперед варто врахувати кілька нюансів: продуктивність роботи, розміри, а також зручність транспортування і перенесення. Так, краще обрати пристрій зі зручними ручками та невеликою вагою. 

Якщо ви плануєте встановлювати пристрій в квартирі, обирайте компактні моделі. Також має значення і рівень шуму. Це актуально, за умови, що ви будете використовувати прилад вночі. Заздалегідь варто з`ясувати і рівень шуму. Як показує практика, краще обирати пристрій з показниками 4-5 літрів кисню на хвилину.

Однак перед покупкою пристрою все-таки варто порадитися з лікарем. Якщо ви плануєте замовлення медтехніки , зверніться до консультантів компанії «Медтехніка» Здорове життя. Вони допоможуть підібрати обладнання, яке відповідатиме вашим потребам.