Щипці для завивки вій: що це і як користуватися?

Щипці для завивки вій: що це і як користуватися?
Щипці для завивки вій: що це і як користуватися?

З давніх-давен жінки приділяють особливу увагу виразному погляду. І вії грають в цьому не останню роль. Напевно ви добре знаєте легендарну акторку Елізабет Тейлор, чия краса не викликає ніяких сумнівів. А чи знали ви, що вона мала генетичну мутацію – дістіхіаз? Це означає подвійний ряд вій. Можна впевнено сказати, що акторка захоплювала з першого погляду. Свого погляду. 

Але не кожній так пощастило, тож жінки як тільки не намагалися надати бажаного об’єму своїм віям. Зараз нам на допомогу прийшли всілякі туші, але не кожна в змозі надати бажаний ефект. Щоб довго не експериментувати, краще мати щипці для завивки. Багато жінок вважає щипці необов’язковим приладом на своєму туалетному столику. Та варто скористатися ними лише раз, і думка про них змінюється. Давайте дізнаємося більше, що представляють собою щипці для завивки вій.

Щипці для завивки вій: що це і як користуватися?
Щипці для завивки вій: що це і як користуватися?

Що це? Металевий інструмент, який зовні нагадує ножиці. Він має дві вигнуті по контуру росту вій пластини, з внутрішньої сторони на них розташовані м’які гумові підкладки (це важливий елемент, їх відсутність може нашкодити). Саме розташувавши вії між цими пластинами і стиснувши їх, відбувається підкручування. 

Існує ще декілька видів приладів для підкручування вій. Той, що ми описали вище – це механічний зажим, він найбільш поширений завдяки простоті використання та доволі видимому ефекту. Є також термощипці, які працюють на електриці або акумуляторі. Вони нагріваються, за рахунок чого результат більш видимий і довготривалий. Але такий спосіб завивки сушить і може пошкодити волоски, тому потребує їх додаткового догляду й живлення. Якщо ви власниця нарощених вій, то механічні та термощипці вам не підходять, потрібно обирати спеціальний прилад.

Чи шкодять механічні щипці віям? Необхідно дотримуватися певних правил використання інструменту, тоді щоденна завивка ніяк не травмує волоски. Діяти треба обережно і поетапно. Не стискати вії занадто сильно, не поспішати. Гумові підкладки завжди повинні бути чистими, а якщо ви помітили найменші ушкодження, їх необхідно замінити. Ніколи не купуйте щипці без цих підкладок, коштують вони менше, але завдають великої шкоди. Також радимо в будь-якому разі надавати додатковий догляд віям, щоб вони були здоровими і міцними. 

Як обрати? Ми вже казали раніше, що частіше за все жінки обирають механічні щипці. Вони безпечні, прості і ефективні. Але якщо ви все ж таки не можете вибрати між механічним та електричним, існують наступні рекомендації. Власницям тонких вій підійдуть механічні щипці, так як вони не потребують інтенсивного впливу. У разі, якщо ваші вії довгі та прямі, також використовуйте механічні. А термощипці будуть корисними для завивки коротких, щільних волосків. 

Щипці для завивки вій: що це і як користуватися?
Щипці для завивки вій: що це і як користуватися?

Серед виробників механічних щипців одним з найпопулярніших брендів є Shu Uemura. Назва компанії – це ім’я її засновника. Культові щипці Shu Uemura відомі ще з часів фільму “Диявол носить Prada”, там їм присвячений цілий діалог. Компанія пропонує жінкам сучасні, якісні та ефективні прилади для завивки вій. Щипці бренду пристосовані до будь-якої форми і розміру очей. Міцна конструкція інструменту та досконалі функції надають високий рівень закручування і довготривалий ефект. 

Важливо зазначити, що для якісного результату потрібно вміти правильно користуватися щипцями для завивки вій. Але нічого складного. Запам’ятайте такі дії:

  1. злегка розігрійте інструмент під струменем фену або гарячої води;
  2. підкручуйте лише чисті сухі вії;
  3. обережно захопіть волоски ближче до місця їх росту, затисніть (не застосовуючи надмірну силу) і потримайте 10-30 секунд;
  4. плавно та поетапно пересувайте щипці до кінчиків;
  5. зафіксуйте результат тушшю або гелем для вій;
  6. щипці промийте та зберігайте в захищеному від пилу місці.

Як бачите, прилад для завивки вій може допомогти створити яскравий образ безпечно і дуже просто. Якщо ви вже бажаєте, аби ваш погляд був більш виразним, купуйте якісні щипці в косметичному інтернет-магазині Cosibella.com.ua.