Швидкісний інтернет від Київстар: провайдер, якому довіряють українці

Швидкісний інтернет від Київстар: провайдер, якому довіряють українці
Швидкісний інтернет від Київстар: провайдер, якому довіряють українці

Набридло годинне очікування завантаження фільмів чи постійні перебої під час відеозвязку? З послугою «Домашній Інтернет» від національної компанії «Київстар» ви забудете про прикрі проблеми. Сучасні технології, вигідні тарифи, зручне та комфортне керування — лише частина переваг, якими користуються абоненти.

4 причини підключити інтернет від «Київстар» у Києві:

1. «Київстар» — це якісно.

У 2019 році про повільний інтернет з перебоями навіть соромно й говорит — особливо у столиці. Потреби сучасного юзера у доступі до мережі допомагає задовольнити FTTB (Fiber To Building — «Оптика до будинку»). Оптоволоконний кабель Ethernet вирізняється високою пропускною здатністю від 1 Гб/с. Що це означає на практиці? Ви отримуєте стабільне з’єднання зі швидкістю до 100 Мбіт/с: фільм у HD-якості завантажується за лічені хвилини, а відео від улюбленого блогера на YouTube — взагалі за секунди.

Якість — незмінна риса усіх послуг «Київстар». Бажаєте підключити телебачення? Ви не будете розчаровані. Сотні телеканалів з розширенням 1080р и звуковою доріжкою 5.1, доступ до відеобібліотеки та інші послуги для фанатів якісних кінострічок вже чекають на вас.

2. «Київстар» — це просто.

Турбуєтеся, що процедура підключення складна й незрозуміла? Даремно. Алгоритм дій лаконічний та зрозумілий. Для початку залишіть заявку на сайті провайдера, вказавши номер телефону та точну адресу. За певний час вам зателефонує оператор контакт-центру, щоб визначити деталі підключення та зручний для вас час приїзду бригади спеціалістів. Ви також можете поставити будь-які запитання щодо тарифних планів та пакетів під час розмови або в будь-який інший момент онлайн чи за номером гарячої лінії.

«Київстар» турбується про ваш комфорт, коли ви замовляєте об’єднані пакети: якщо ви бажаєте підключити ТВ або послугу «Все разом», просто вкажіть це у заявці. Оператор допоможе з’ясувати, чи потрібний вам роутер чи ТВ-тюнер, та підкаже найбільш вигідне рішення: купити пристрій чи щомісячно сплачувати за користування. Роботи з підключення безкоштовні — вам лишається лише сплатити абонплату за два місяці.

3. «Київстар» — це зручно.

Для абонентів доступна проста система керування рахунками онлайн через «Мій Київстар» або за допомогою однойменного додатка для смартфонів. Перевірити умови тарифного плану та стан, оплатити рахунок, а також скористатися іншими послугами з переказу коштів ви можете в будь-який зручний момент — вам потрібний лише доступ до мережі.

У разі форс-мажорів або непорозумінь звертайтеся до служби підтримки: онлайн або за номерами гарячих ліній — оператори готові прийти вам на допомогу у будь-який час доби та день тижня.

4. «Київстар» — це вигідно.

Компанія пропонує різноманіття тарифів відповідно до уподобань, потреб та звичок юзерів у інтернеті та щодо мобільного зв’язку. Для послуги «Домашній Інтернет» стандартним тарифом за підключення є «Безлім 100», в межах якого ви отримуєте необмежений трафік на швидкості до 100 Мбіт/с. Для нових абонентів наразі діє акція: 50% знижка на послугу — зі 180 до 90 грн/місяць.

Активним користувачам як домашнього, так і мобільного інтернету варто звернути на комплексні тарифи «Все разом»:

  • Смарт — 9000 Мб мобільного інтернету, безліміт для соціальних мереж, месенджерів та потокових сервісів, 150 хвилин на інші оператори і за кордон;
  • Екстра — безліміт мобільного інтернету, 300 хвилин на дзвінки на інші оператори і за кордон;
  • Комфорт — умови мобільного інтернету Смарт + 127 каналів і бібліотека з тисячами фільмів і серіалів.

«Київстар» — це турбота, на яку ви заслуговуєте!