Сінево: відгуки клієнтів

Ефективне і повноцінне лікування важко уявити без точної і своєчасної діагностики. А для цього потрібне новітнє обладнання і досвідчений персонал. 

У медичних лабораторіях «Сінево Україна», що входять в мережу європейської мережі лабораторій «Synevo», використовують сучасні прилади, які гарантують максимальну точність. Також тут працюють досвідчені фахівці, які оперативно опрацьовують всі результати.

Загалом, в мережу входять більше 90 закладів в Європі (в Польщі, Румунії, Болгарії, Грузії, Сербії, Німеччині, Туреччині, Білорусії), 7 з них – в Україні. 

13 років тому,  у 2007 році, перша лабораторія мережі почала працювати у Києві. За час роботи закладів мережі «Synevo» в Україні тисячі людей відчули європейський рівень облуговування, який і є запорукою швидкого отримання максимально точних результатів. Підтвердженням цього є сотні позитивних Сінево відгуки, які постійно залишають пацієнти на сайті. Всі вони достовірні, написані реальними людьми.

Кілька аргументів на користь «Synevo»

Секрет успіху мережі лабораторій простий: тут чітко дотримуються стандартів якості та всіх вимог за будь-яких умов, а також орієнтуються на потреби клієнта. А девіз працівників, яких тут близько 2000,  – «Зручно. Точно. Швидко». 

Крім того, є кілька переваг співпраці з мережею лабораторій «Synevo». Зокрема, це: 

  • Кількаступеневий контроль якості всіх аналізів. Максимальної точності вдається досягти завдяки новітньому обладнанню провідних світових виробників : Siemens Healthcare Diagnostics (США), Roche Diagnostics (Швейцария), Sysmex (Япония), Bio-Rad (США). 
  • Надсучасне обладнання зводить до мінімуму «людський фактор» і гарантує кращий результат.
  • Оперативність. Навіть якщо ви не записувалися заздалегідь, вам не доведеться довго чекати в черзі. В «Synevo»  цінують кожного пацієнта і стараються обслужити максимально швидко і якісно. 
  • Зручність і комфорт. Результати аналізи можна отримати одним з кількох доступних способів: на електронну пошту, в електронному кабінеті на сайті лабораторії чи забрати особисто у відділенні.
  • Велика кількість відділень, комфортні умови у них. 
  • Додаткові сервіси.
Сінево: відгуки клієнтів
Сінево: відгуки клієнтів

Економія грошей і часу

Для того, щоб здати аналізи в лабораторії «Synevo», не потрібно спеціальної підготовки. Це можливо  зробити навіть без направлення від лікаря. Вам лише потрібно знати, які саме аналізи потрібно здати. 

Записатися для здачі аналізів можна у будь-який час: для цього потрібно зайти на сайт, заповнити заявку у спеціальній формі. Все це займе всього кілька хвилин, а весь алгоритм дуже простий.

Крім того, онлайн-реєстрація дозволить ще й зекономити. Якщо ви оплатите заздалегідь, то зможете отримати знижку.  Реєстрація на сайті дозволить зекономити ваш час, і вам не доведеться довго чекати у черзі. Приходите в лабораторію, називаєте номер заявки і можна здавати аналізи. 

В лабораторії вам видадуть бланк, де буде вказано, коли можна забрати результати. Переважно вони готові в той самий день. Крім того, на телефон буде надіслано СМС-повідомлення, де буде вказано, що результати аналізів готові. 

Якщо ви хочете відчути якісний сервіс та отримати максимально точний результат, звертайтеся в лабораторію «Synevo»!