Способи радикального омолодження

Способи радикального омолодження

Робота пластичних хірургів і косметологів схожа на магію: вони вміють повертати стрілки годинника у зворотний бік і продовжувати молодість. Для цього не обов’язково робити болючі кругові підтяжки обличчя і місяцями відновлюватися після операцій. Сучасні методики досягають схожого ефекту без ризику для здоров’я пацієнта і з коротким відновним періодом. Як стати молодше?

Блефаропластика

Розкриті очі без мішків, темних кіл і навислих повік – ознака молодості. Швидко виправити вікові зміни зовнішності дозволяє інноваційна лазерна блефаропластика ціна процедури цілком доступна, а ефект просто карколомний. У клініці Diamond Laser проводять безкровну лазерну пластику повік з мінімальним реабілітаційним періодом. Блефаропластику часто поєднують з моделюванням чітких скул (видалення грудок Буше), біоревіталізацією і мезотерапією.

Ліпосакція

З віком на обличчі, передпліччях і стегнах накопичується жир, який складно видалити за допомогою дієт і масажу. Обличчя і силует втрачають чіткість і виглядають старше. Лазерна ліпосакція справляється з проблемою менш ніж за годину. На відміну від класичної процедури, лазерний ліполіз проходить без розрізів шкіри. Всього пара проколів, і жирові клітини з проблемної зони видалені назавжди.

Видалення пігментації

Ніщо так не видає вік, як темні плями на руках і обличчі. Надлишок меланіну в клітинах без шкоди для шкіри прибирає фракційний СО2 лазер. Він чітко визначає пошкоджені клітини і випаровує їх, не зачіпаючи здорову шкіру.

SMAS-ліфтинг

Революційний спосіб безоперационного омолодження на рівні м’язового каркаса. Сфокусований ультразвук високої інтенсивності HIFU стимулює м’язові волокна і проводить підтяжку обличчя зсередини без операції. Завдяки новій методиці припиняється процес формування птозу, складок, зморшок. Після процедури шкіра стає гладкою та еластичною. Додатковим ефектом SMAS-ліфтингу є синтез колагену і еластину самим організмом пацієнта. Омолодження відбувається на клітинному рівні.

3D ліфтинг

З віком організм накопичує дефіцит гіалуронової кислоти, мінералів, вітамінів і мікроелементів, які приймають участь в клітинному синтезі. Активізувати міжклітинні процеси допомагають мезоніті. Лікар вводить їх  під шкіру і підтягує м’язи, що відповідають за контури особи. Така процедура помітно омолоджує обличчя та інші проблемні зони на кілька років.