Срібні ланцюжки для будь-якого віку

Напевно, не знайдеться модниці, у якій в скриньці не було б ланцюжка зі срібла. Цей дорогоцінний метал підходить всім, незалежно від віку і фінансових можливостей. На дівчатах він виглядає ніжно і вишукано, на дорослих — стильно й елегантно. До того ж вартість прикрас зі срібла дозволяє придбати кілька різних моделей без відчутної втрати для бюджету. А вибрати жіночі срібні ланцюжки дійсно є з чого. Одних тільки різновидів плетінь в інтернет-магазині Gold.ua представлено більше десятка (ознайомитись із пропозиціями можна за посиланням https://gold.ua/products/serebryanye-zhenskie-cepi).

 

Які бувають плетіння ланцюжків?

Класика плетінь — якірне. Ланки такого ланцюжка послідовно з’єднуються між собою за типом якірного ланцюга. Вони можуть бути круглі, овальні, квадратні та різних розмірів. Такий ланцюжок найбільш надійна, він не прив’язується до стиля і може поєднуватися з різними типами кулонів.

Популярне плетіння — панцирне. Ланки ланцюжка розміщені в одній площині, тому готовий виріб виглядає цілісним і нагадує стрічку. За допомогою такого плетіння можна створювати масивні ланцюги, які красиво виглядають самостійно. Розрізняють декілька типів панцирних ланцюгів:

  • Нонна — в цьому плетиві поєднуються великі витягнуті ланки з дрібними, які розміщені всередині них. Ланки послідовно переплітаються, утворюючи невигадливий легкий візерунок. Ланцюжок вдало виглядає як в комплекті з кулоном, так і самостійно;
  • Фігаро — на відміну від попереднього плетіння, ланки різної величини з’єднуються послідовно через певні проміжки, створюючи своєрідний шифр;
  • Шнурок — плетіння здалеку схоже на блискучий шнур. Такі ланцюжки актуальні для носіння з офісним одягом. Їх дуже люблять молоді дівчата, тому як вони виглядають ніжно і стильно.

Ще один тип плетіння — бісмарк. Найбільш популярне і поширене плетіння. Дозволяє створювати об’ємні ажурні вироби з невеликою вагою. Бувають різновиди:

  • пітон — ланки виглядають у формі лусочок, які щільно прилягають одна до одної, створюючи безперервне з’єднання, що нагадує змію;
  • лисячий хвіст (візантійське) — красиве переплетення ланок, спрямованих в різні боки, яке переливається різними гранями і привертає хитромудрим візерунком;
  • колос — різновид візантійського плетіння, але в ньому всі ланки спрямовані в одну сторону.

Різновиди замків

Ланцюжки мають різні замки. Шпрінгельний ставлять на легкі вироби до 5 г. Більш масивні оснащені замком типу карабін, який надійно замикається і не розстібається під вагою. На великих прикрасах від 20 г можна зустріти і замок-коробку, який, крім засувки, має тонкі запобіжники з боків.

Вартість ланцюжка залежить не тільки від ваги і плетіння, а й від проби срібла. За міжнародними стандартами проби бувають від 750 до 960 (в залежності від процентного вмісту срібла в сплаві).