Сукні, які будуть у тренді цієї весни

Сукні, які будуть у тренді цієї весни
Сукні, які будуть у тренді цієї весни

Є одна категорія одягу, якій ми приділяємо особливу увагу, коли оновлюємо гардероб на майбутній сезон. І це сукні! На модних показах вже щосили демонструються варіанти, які будуть у тренді навесні/влітку 2020 року. Дивлячись на запропоновані сукні, замислюєшся про те, що ми знову потрапляємо у минуле. І це чергове підтвердження того, що мода дійсно циклічна, а все нове — це забуте старе.

Отже, на які сукні слід звернути увагу під час підготовки гардеробу до теплого сезону. Ділимося цією інформацією з вами.

Рукави-ліхтарики

Приклад однієї з таких суконь ви бачите на фото, розташованому вище. Модними будуть і великі об’ємні рукави, як у діснеївських принцес, і м’які романтичні форми. Незалежно від того, який варіант ви оберете, якого кольору буде сукня, і чи буде на ній принт, решту образу залиште нейтральною. Наприклад, уникайте помітних аксесуарів.

Сукні в горошок

Не зовсім новий тренд, але він досі не здає свої позиції. У новому сезоні ми побачимо горошок яскравих відтінків і вінтажні силуети суконь. Буде незвично і дуже гарно!

Шкіра

Залишається на піку популярності і шкіра. Якщо раніше вона була лише на сумках, взутті та косухах, то тепер захопила весь гардероб, у тому числі і сукні.

Принти з 60-х

Ця тенденція для тих, хто не боїться виділятися і носити речі з кольоровими візерунками. Модним буде все: від квіткових принтів до різних графічних мотивів, схожих на шпалери або оббивку кушетки у бабусиній квартирі.

Сукні у смужку

Це ідеальний варіант, який допоможе залишатися милою і жіночною, навіть вдягнувши кросівки. Хоча з підборами такі сукні теж виглядають відмінно.

Джерело