Свято музики: у Львові пройшов Alfa Jazz Fest

З 12 по 15 червня у Львові відбувся джазовий фестиваль, що зібрав шанувальників музики з усіх куточків України. У рамках фестивалю гості змогли не лише насолодитися виступами музикантів, але й оцінити ряд цікавих активностей.

У середині першого літнього місяця у Львові відбулося свято для всіх любителів джазу – Четвертий Міжнародний джазовий фестиваль «Альфа Джаз Фест 2014». Цього разу в ньому взяли участь більше 100 музикантів з 12 країн світу: США, Великобританії, Бразилії, Німеччини, Австрії, Угорщини, Франції, Ізраїлю, Індії, України, Грузії та Росії. Крім концертів для публіки були підготовлені джем-сесії, майстер-класи та благодійний пробіг «Джазова миля» для збору коштів на купівлю інструментів талановитим дітям. У рамках фестивалю, традиційно, відбулося вручення премії «Alfa Jazz Music Award». Цього року її володарем став Чарльз Ллойд – американський саксофоніст і флейтист, один з тих музикантів, які в другій половині 60-х минулого століття займалися синтезом етнічної музики і акустичного джазу.

e18df1fef4c9fc6297d9a2fcb37e7b68

Концерти фестивалю відбулися на трьох відкритих сценах в центрі Львова: у парку ім. Б. Хмельницького, на площі Ринок та в історичній частині міста – дворику Палацу Потоцьких. А по-справжньому оцінити особливий шарм старовинного міста всі бажаючі могли, проїхавшись на безкоштовному автобусі BorjomiBus з відкритим другим поверхом і акомпонементом джаз-бенду.

xeqmqyo68qe

За три дні 600 осіб добиралися на ньому з центру Львова, де чудо-автомат дарував «Боржомі» в обмін на джазову імпровізацію.

borjomi music

А в парку ім. Хмельницького, де розташувалася головна сцена фестивалю, працювала 3D фото зона з можливістю отримати власний магніт на пам’ять і величезний 3D водний принтер, який нагадував про те, що ранок буде легким.

borjomi 3d copy

 

Фото: прес-служба «Боржомі», alfajazzfest.com

Джерело: Cosmo.com.ua