TIGI Bed Head Urban Antidotes Recovery — професійний шампунь для пошкодженого волосся, що творить дива

Косметика для волосся Bed Head широко відома своїми лінійками для сміливих експериментів. Не секрет, що експерименти з волоссям рідко проходять без пошкоджень, тому експерти Bed Head розробили вражаючу серію для відновлення волосся.

Коротко про бренд

Засновники TIGI — брати Тоні, Ентоні, Бруно і Гай Масколо, спадкоємці відомого італійського стиліста Франко Масколо. Продовжуючи справу свого батька, брати створили власну престижну мережу перукарських салонів в 42 країнах. Продукти TIGI розробляються професіоналами для професіоналів і повністю відповідають високим стандартам, що дозволяє їм залишатися на хвилі популярності багато років поспіль.

Бренд був заснований в 1986 році і з тих пір TIGI Creative Team щорічно розробляє унікальні колекції зачісок для просування трьох основних напрямків компанії — Bed Head, S-Factor та Catwalk.

Bed Head — для зухвалих і стильних

Продукція Bed Head підходить для домашнього використання, випускається в невеликих флаконах і робить модельні зачіски доступними кожному. Сьогодні Bed Head — це не тільки назва лінійки професійних засобів для волосся, але і назва цілого напрямку в світі перукарського мистецтва, синонім яскравості, зухвалості і сміливих експериментів.

Девіз Bed Head «Ризикни бути різною!» повністю відображає філософію бренду, надихає на зміни і творчі пошуки, експерименти з власним стилем і стилем своїх клієнтів. В асортименті Bed Head десятки професійних засобів для кожного типу волосся. Компанія пропонує оптимальні продукти для чоловічого і жіночого волосся з різним ступенем пошкодженості, є лінійка засобів для кучерявого і пухнастого волосся, літня пляжна колекція, а також зволожуючі, відновлюючі і зміцнюючі засоби. Існує також окрема лінійка для фарбованого волосся, що забезпечує максимальну турботу і тривале збереження кольору.

Urban Antidotes Recovery Bed Head

Bed Head шампунь з лінійки для пошкодженого волосся дивує вже після першого використання, адже навіть дуже виснажене волосся стає відчутно більш гладким, блискучим і еластичними. Секрет моментального ефекту в зволожуючих молекулах, які глибоко живлять волосяні волокна і нейтралізують пошкодження. Крім того, склад шампуню Urban Antidotes Recovery також захищає волосся від майбутніх пошкоджень, зберігаючи колір і створюючи унікальний бар’єр, що допомагає волоссю впоратися зі згубним впливом високих температур під час стайлінгу.

Властивості Bed Head Urban Antidotes Recovery:

  • глибоко зволожує і відновлює структуру волосся;
  • зміцнює волосяні полотна і захищає колір;
  • додає здоровий блиск і еластичність;
  • запобігає посіченню кінчиків, захищає від негативних наслідків укладки.

Шампунь підходить для сухого і пошкодженого волосся, а також рекомендується до використання під час екстремальних фарбувань і після різноманітних експериментів.