Топ-5 самих великих конструкторів ЛЕГО

Топ-5 самих великих конструкторів ЛЕГО
Топ-5 самих великих конструкторів ЛЕГО

Надпопулярна іграшка вгамовує найактивнішу дитину на декілька годин – без планшетів, телевізора та смартфона. Компанія Оле Кірка Крістіансена випускає не тільки різнокольорові цеглинки. Серед розробок компанії – конструктори із радіо керуванням, набори із технологією доповненої реальності та витончені копії найвідоміших архітектурних шедеврів. Але у кожного набору Лего є одна прикра риса – в один чудовий день конструкція готова повністю, і хочеться щось новенького. 

LEGO CITY Міська площа

LEGO CITY Міська площа

Популярний конструктор lego city знайомить дитину із життям міста, роботою пожарних,  взаємодією міських служб та звичайним життям вулиці. Міська площа – самий великий набір серії, вміщує 1683 деталі. Конструктор дозволяє отримати неймовірні емоції від справжнього життя галасливого міста з транспортними засобами, мешканцями, крамницями, парками. Це один із найпопулярніших подарунків на Різдво у світі.

LEGO Зіркові війни. Сокіл тисячоліття

LEGO Зіркові війни. Сокіл тисячоліття

Це – мега-конструктор, який містить 7541 деталь. Розробка 2017 року досить неперевершена. Це справжній подарунок для прихильників відомої кіно саги та справжніх фанатів Лего. Крім нескінченої кількості пластикових цеглинок до набору входять фігурки 8 головних героїв великої історії.

LEGO DISNEY PRINCESS Казковий замок

LEGO DISNEY PRINCESS Казковий замок
LEGO DISNEY PRINCESS Казковий замок

Дівчата теж полюбляють грати у Лего. Окремі набори для дівчат створені компанією для дітей будь-якого віку, від малечі до тинейджера. Королем серії став Казковий замок. Він складений з 4080 деталей. Після кропіткої багатогодинної праці ваша дитина отримує неймовірної краси замок принцеси з витонченим кам’яним мостом. Набір відноситься до колекційних, у зібраному вигляді він прикрашає дитячу кімнату.

LEGO THE NINJAGO MOVIE Порт Ніндзяго Сіті

LEGO THE NINJAGO MOVIE Порт Ніндзяго Сіті

Відмінний подарунок для фанатів серії Ніндзяго. 3553 деталі відтворюють реалістичний район із водоймою, що прикрашена квітами, причалом із діжками, портовим краном, човном, що рухається, магазином, кафе та безліччю інших елементів. Майстерня, спальня, тренувальний зал нінзя, кімната для зберігання зброї – все це можна міняти місцями, рухати та створювати власний світ Ніндзяго.

LEGO TECHNIC Бугатті широн

LEGO TECHNIC Бугатті широн

Це подарунок для тинейджера, студента та навіть цілком дорослої людини, що мріє про престижні швидкісні авто. Колекційна модель після закінчення роботи прикрашає будь-який інтер’єр. Складається з 3599 деталей. Автори майстерно відтворили двигун, руль, 8-ступеневу коробку передач, антикрило та інші деталі суперкара.