ТОП-6 моделей чоловічих сумок на кожен день по рекомендації Crafta.ua

Чоловіки не менше жінок потребують сумки на кожен день. Сучасні представники сильної статі постійно носять при собі велику кількість дрібних речей: гаманці, телефони і гарнітуру, планшети, записні книжки, ключі та ін. Все це вмістити в кишенях просто нереально, тому варто підібрати практичний аксесуар. На маркетплейсі Crafta.ua можна замовити сумку hand made, за посиланням https://crafta.ua/catalog/myzhskie-symki/ товари доступні від різних майстрів з усієї країни. Головне, визначитися з відповідною моделлю.

Розглянемо ТОП-6 найбільш поширених з них:

  1. Портфелі.
  2. Месенджери, почтальонки і планшети.
  3. Поясні.
  4. Папки або клатчі.
  5. Барсетки.
  6. Рюкзаки.

В ідеалі, потрібно мати в гардеробі хоча б кілька різних моделей аксесуарів: для роботи, відпочинку і повсякденного використання.

Портфелі: для ділового стильного образу

Цю модель можна зарахувати до «вічної класики». Дійсно, портфелі буквально ніколи не виходять з моди, оскільки дуже практичні і зручні для носіння на роботу. Вони ідеально доповнять діловий костюм, знадобляться офісним службовцям.

Головне достоїнство портфеля в їх місткості. У них можна носити документи стандартного формату А4, книги, блокноти та особисті речі, все поміститься.

Месенджери, «почтальонки» та планшети: в чому відмінності

Це питання мучить багатьох чоловіків, які зіткнулися з вибором однієї з трьох згаданих моделей. Вони дуже схожі за формою, розміром, але є і відмінності:

  1. «Почтальонки» завжди оснащені клапаном, що закриває вміст від погодних факторів.
  2. Планшети в числі особливостей характеризуються вертикальним форматом та розміром, що дозволяє вмістити документи А4. Накидної кришки (клапана) у них немає, зазвичай закривається на блискавку.
  3. Месенджери відрізняє більш стриманий дизайн, наявність зовнішньої кишені або кількох. У цій моделі теж немає клапана, закривається на блискавку. Серед усіх трьох моделей, саме месенджер найбільш універсальні для поєднання з одягом в різних стилях: casual, діловому.

Розмір у цих аксесуарів приблизно однаковий. Всі вони досить місткі, але не обтяжують образ.

Бананки: привіт з 90-х

В кінці минулого століття поясні сумки були на піку популярності серед комерсантів. Затребуваність пояснювалася їх практичністю: компактні і досить місткі бананки вміщували найнеобхідніші речі, а оскільки носили їх на поясі, то руки були вільні.

Сьогодні цей аксесуар в тренді. Носять бананки хлопці та чоловіки різного віку, незалежно від виду діяльності. Вони ідеально доповнять спортивний і повсякденний стиль. Притому, на відміну від 90-х, носять ці сумки не тільки на поясі, але і через плече, розміщуючи на грудях.

Папка: ідеальний варіант для роботи

Такі «сумки» виконані в характерному дизайні. Однак, щоб зробити аксесуар більш надійним, виготовляють його з шкіри або PU, оснащують застібкою і ремінця на зап’ясток.

Важливою відмінністю папки є формат – вона легко вміщує аркуші А4. Такі аксесуари ідеально доповнять ділової образ. Вони виручать, якщо портфель виявиться занадто масивним, а кишені не вміщають усіх необхідних речей.

Барсетка: улюблена чоловіча модель

Ці сумки по праву можна назвати найбільш популярними серед чоловіків. Вони ідеально підходять для повсякденного образу.

Характерними рисами барсеток є їх компактність, невеликий формат, місткість. Зазвичай вони мають кілька відділень, іноді зовнішні кишені, носять їх в руці або на зап’ясті. Спортивні моделі барсеток оснащені плечовим ремінцем.

Рюкзаки: завжди в тренді

Цей тип сумок розрізняється в залежності від стилю і дизайну на: повсякденні (міські моделі), спортивні, туристичні. Підібрати їх можна різного розміру, залежно від власних потреб.

Шиють їх в основному з спеціальної тканини, стійкої до зносу. Для зручності і практичності в кожній моделі передбачено кілька кишень і відділень. Однак варто враховувати, що носити рюкзаки доречно тільки зі спортивним одягом або образами в стилі casual. Для ділового костюма вони не підходять.

У будь-якому випадку, незалежно від моделі, кожен чоловік завжди звертає увагу на якість виготовлення сумки. На ринку рідко можна зустріти справді добротний варіант. У пошуку вигідних рішень, краще всього купувати сумки, виготовлені вручну майстрами хенд мейд на маркетплейсі Crafta.ua. Виконавці також зацікавлені у високій якості своєї продукції, завжди готові піти назустріч клієнтові, оформивши аксесуар згідно з побажаннями замовника.