Топ популярних процедур для вій, які варто спробувати, і яких можна навчитися

Підкреслення погляду с допомогою процедур для вій – справжнє мистецтво. Ним оволодівають майстри в салонах, і відвідати їх однозначно варто кожній жінці, яка любить і готова експериментувати задля краси. Проте цьому мистецтву можна навчитися – для цього існують спеціальні курси. Записатися на такі можна, наприклад, тут. Iskusnykh Lash School – це місце, де ви отримаєте базові знання з догляду за віями та навчитеся найсучасніших технік у цій галузі. Крім того, тут можна придбати професійні засоби для догляду за віями та бровами.

Отож, ознайомлюємося з популярними процедурами, які зараз існують у галузі.

Ламінування

Ламінування – одна з найпопулярніших процедур з догляду за віями. По суті, це робота з відновлення та лікування, яка робить волосинки довшими, міцнішими, підкручує їх. Така процедура – чудовий варіант для тих, хто має прямі вії, які не дуже помітно виглядають з переднього ракурсу. Ламінування допоможе зробити їх помітнішими, а також підкреслить природну красу очей. Однак, на відміну від нарощування, ламінування не зробить війки густішими.

Для здійснення процедури треба, щоб волосинки мали довжину принаймні 4 міліметри. Процедура проходить в кілька етапів. Спочатку волосинки покривають сироваткою для зміцнення з природними інгредієнтами, які допоможуть росту. Далі на верхній повіці розміщують валик для завивки, на вії наносяться ще косметичні засоби та фарба, а тоді – кератин, який закріплює ефект. Наступні 24 години бажано не торкатися повік, доки проходить фіксація. Ефект триватиме від 4 до 8 тижнів, залежно від того, як швидко у вас ростуть вії.

Нарощування

Нарощування залишається найпопулярнішою процедурою для вій. Це чудовий варіант для тих, хто бажає позбавити себе необхідності користуватися тушшю. Щоб процедура повністю задовільнила, можна вибрати бажану довжину, товщину, кут вигину штучних вій. Під час нарощування до кожної справжньої волосинки прикріплюють штучну, чим досягається ефект густини. Треба розуміти, що коли випадатимуть природні вії (а щодня їх випадає 3-5), з ними втрачатимуться і штучні.

Для догляду за нарощеними віями потрібно дотримуватися кількох правил – не терти надміру очі, не мочити повіки перші 48 годин після процедури, не користуватися косметичними засобами на основі олійок і жирними кремами для повік, не використовувати водостійкої туші. Результат нарощення помітний 2-4 тижні, залежно від якості проведеної процедури та того, наскільки швидко відростають волосинки.

Фарбування

Ще одна процедура – фарбування вій хною чи фарбою. Її виконують у салонах, але можна спробувати і самотужки вдома. Так можна зробити вії виразнішими і яскравішими. Часто цим користуються дівчата зі світлим кольором волосся, вії яких мають відповідний колір. Якщо виникає алергія на туш або ж повіки надто чутливі, краще пофарбувати війки хною чи іншим професійним фарбником. Процедура займає 15-30 хвилин, а її ефект триває 4-6 тижнів. Фарбування, як і ламінування, не додає густоти, але надає природним віям цікавішого вигляду.

Завжди можна довірити ці процедури професіоналам, але можна навчитися робити їх самостійно – обирайте найкраще для себе!