Цей трюк позбавить від гаймориту, синуситу і нежитю… Всього за 1 хвилину!

Цей трюк позбавить від гаймориту, синуситу і нежиті... Всього за 1 хвилину!
Цей трюк позбавить від гаймориту, синуситу і нежиті... Всього за 1 хвилину!

У холодний період як ніколи актуальна проблема закладеного носа.

Найчастіше той, хто ледве відчув перші симптоми ГРВІ, негайно біжить в аптеку і купує судинозвужувальні препарати для носа. Але їх дія з часом втрачає ефективність… Є ліки — судини звужуються, немає препарату — знову з’являється набряк.

При недотриманні дозування можна домогтися парадоксального ефекту: після кожного застосування ліків буде неодмінно виникати набряк. Щоб уникнути подібних наслідків, краще замінити використання судинозвужувальних препаратів звичайним промиванням носа.

Для нашої кліматичної смуги це один з найбільш надійних методів боротьби з нежиттю і навіть гайморитом. Підсолений розчин допомагає дбайливо видалити лід, слиз, зменшити набряк, а також знизити кількість виділюваної рідини.

Цю процедуру можна здійснити в лор-кабінеті з допомогою спеціальних пристроїв, проте домашнє промивання ні трохи не поступається по ефективності сеансу у лікаря. Щоб позбутися від нежиті, необхідно промивати ніс не рідше, ніж 3-4 рази на день через годину після їжі. Для цього можна придбати в аптеці готовий розчин або ж приготувати його самостійно…

Промивання носа в домашніх умовах

Інгредієнти:

  • 0,5 л фільтрованої або мінеральної води;
  • 1 ч. л. морської або гімалайської солі.

Як готувати:

  1. Нагрійте воду до температури 40 градусів.
  2. Будьте обережні, занадто гарячою водою можна травмувати слизову носа.
  3. Розчини в рідині морську або гімалайську сіль.

Можна промивати ніс можна слабкими настоями з трав. Краще всього підійдуть ромашка, мати-й-мачуха, звіробій, евкаліпт, календула і шавлія.

Важливо розуміти, що процедура промивання носа протипоказана при наступних захворюваннях: гострий отит, гострий гнійний гайморит, регулярні носові кровотечі, новоутворення в пазухах носа, непереносимість використовуваних компонентів у розчині.

Прислухайтеся до наших порад, і будьте здорові!

За матеріалами