У світі парфумів: як знайти «свій» аромат

У світі парфумів: як знайти «свій» аромат
У світі парфумів: як знайти «свій» аромат

Парфуми можуть «розповісти» про людину багато. Саме вони допомагають завершити образ, справити потрібне враження. І навпаки: неправильно підібрані парфуми можуть зіпсувати навіть дуже стильний і дорогий образ.

 У магазинах косметики  представлено великий вибір парфумерії, яка задовільнить навіть дуже вибагливих покупців. Оригінальний східний аромат, поєднання альдегідів, аромат квітів чи моря – вибирайте, що подобається найбільше. 

Але деколи вибрати парфуми не так легко, як здається. Як не заплутатися у світі ароматів та знайти свій неповторний парфум? Сподіваємося, наші поради вам допоможуть!

Інтернет-магазин PARFUMS пропонує якісну парфумерію відомих виробників. В каталозі представлено і бюджетні новинки і витончені аромати. Крім того, тут ви виможете замовити косметику, засоби для догляду за обличчям, тілом, волоссям. Також тут можна знайти чудові подарункові набори косметики чи парфумів для особливих нагод.

 Що радять парфумери з досвідом

  • Якщо ви плануєте покупку, не використовуйте інші аромати. Адже вони можуть заважати вам знайти свій ідеальний парфум.
  • Найкраще вибирати аромати вранці, тоді нюх гостріший.  
  • Починати «дегустацію» варто з легких ароматів, і поступово переходити до більш насичених та стійких.
  • Не поспішайте, не старайтеся спробувати за раз якомога більше варіантів. Найкраще – 3-4. Час від часу робіть перерву, можна понюхати каву.
  • Розрекламований бренд  вам не завжди підійде. Вибір парфуму – справа дуже індивідуальна. Тому орієнтуйтеся на свій нюх та смаки. Адже у різних людей рівень рН шкіри різний. Саме тому одні й ті самі парфуми можуть по-різному «розкриватися».
  • Дуже часто при виборі парфумів дехто наносить їх на зап’ястя. Однак насправді краще понюхати спочатку кілька варіантів, і тільки два-три нанести на спеціальну смужку паперу, і тільки потім – на руку.
  • Не варто одразу розтирати парфуми на шкірі. Почекайте кілька хвилин, і тоді аромат розкриється сам.
  • Сподобався парфум? Не спішіть купувати. Адже справжній запах може розкритися через 20-25 хвилин. Вийдіть з магазину, прогуляйтеся. А тоді понюхайте ще раз. Крім того, є деякі аромати, які розкриваються тільки через певний період часу.
  • Зверніть увагу, що є такі види парфумів, які не змінюють запах навіть через певний період часу. В них немає різних ноток.
  • Тільки після «примірки» аромату можна повертатися і купувати аромат, який вам сподобався.

Кілька секретів, як наносити парфум

Поширене правило парфумерного етикету: дуже стійкі аромати підходять для холоду чи вечірнього виходу у світ. У літню пору краще віддати перевагу легким і свіжим ароматам.  

 Як показує досвід, найкраще парфуми тримаються на зволоженій шкірі. Тому використовуйте улюблений аромат після душу, на трошки вологу шкіру, і улюблений аромат буде триматися весь день!

Дуже поширений міф, що якщо ви не чуєте запах парфумів через певний  час, то вони вам підходять. Аромат має вам подобатися, але ви повинні його відчувати протягом дня. В іншому випадку ваш мозок може просто «блокувати» певний аромат.

Зрештою, в арсеналі справжньої леді як мінімум має бути кілька варіантів: більш нейтральні – для роботи, ділових зустрічей. Для вечірок варто обрати насичені варіанти.

Не забувайте, що парфумерію потрібно правильно зберігати. Тримайте в такому місці, де немає перепаду температур, а також, щоб не потрапляло сонячне проміння. 

Не бійтеся експериментів, не зупиняйтеся на одному ароматі. Адже вдало підібраний парфум не лише відображає ваш настрій,  а й додає впевненості в собі.