В’язання. Чим воно корисне ?

В’язання – це те саме хобі, яке дає жінці можливість втілити всі свої креативні ідеї за допомогою почуття стилю і уяви. Так, в’язані своїми руками речі є ексклюзивними, модними і насиченими приємною енергетикою. Але, це далеко не вся користь, яку здатне подарувати нам це заняття.

Чим корисне в’язання?

Унікальність гардеробу

Якщо ти обожнюєш виділятися з натовпу і являєшся завзятою цінителькою ексклюзивних речей і оригінального дизайну, тоді тобі обов’язково необхідно додати в’язання в список своїх хоббі. Створюючи креативні узори і моделі, розробляючи власні схеми, ти зможеш своїми руками створювати унікальні речі, які будуть існувати в світі всього в одному екземплярі.

6

Кращий подарунок

Також за допомогою в’язання легко можна вирішити проблемну тему подарунків. Адже, тепер не потрібно витрачати дорогоцінний час на походи по бутіках. Подарунок легко можна створити власними руками. Це можуть бути: светри, шарфи, жилетки, шкарпетки, рукавички, спідниці, шалі, сумочки і т.д. Для новонароджених малюків кращим подарунком будуть шапочки, пінетки, рукавиці.

Розслаблення

Багато жінок, які довго займаються в’язанням, вже помітили, що під час цього процесу всі похмурі і сумні думки йдуть на другий план, а натомість приходять приємні фантазії та мрії. Таким чином, зникає внутрішній дискомфорт, напруженість, депресія. Таку чарівну властивість в’язання медики вже охрестили “спицьотерапією”. Секрет полягає в тому, що кожне одноманітне і монотонне заняття, яке виконується протягом довгого проміжку часу, чудово заспокоює нервову систему людини, нормалізує серцевий ритм, дихання і його емоційний стан.

Схуднення

Нещодавно вчені також з’ясували, що в’язання володіє і ще одною унікальною властивістю. Виявляється, від нього худнуть! Секрет у тому, що заняття хенд-мейдом нормалізує гормональний фон людини. Таким чином, твоя фігура крок за кроком буде наближатися до ідеальних пропорцій і стандартів.

Як хобі зробити роботою?

Заробіток

І ще один приємний бонус в’язання – це можливість заробітку на ньому грошей. Запасися терпінням, створи свій каталог або навіть сайт.

Приємної творчості! 😉