Вам говорили, що пити теплу воду з лимоном — це добре, але ніхто не сказав найважливішого

Вам говорили, що пити теплу воду з лимоном — це добре, але ніхто не сказав найважливішого

Лимон може зміцнити вашу імунну систему. Якщо у вас грип або застуда, спробуйте розвести в ½ склянці теплої води сік від ½ лимона, пити 2-3 рази на день. При ангіні і запальних захворюваннях соком лимона доданим в воду полоскати порожнину рота. Це позбавить Вас від симптомів, а також зупинить розвиток більшості інфекцій. Чому?

Лимонний сік, через високий вміст калію корисний для людей з проблемами серця. Він контролює високий кров’яний тиск, запаморочення, нудоту, оскільки забезпечує релаксацію душі і тіла. Це знижує психічну напругу і депресію.

Корисно пити сік лимона для очищення організму. Лимонний сік, змішаний з оливковою олією, може допомогти розчинити камені в жовчному міхурі. Регулярне споживання свіжих лимонів може бути корисним в лікуванні каменів в нирках. Крім додавання лимона в їжу, він ще має масу переваг для підтримки здоров’я людини.

Лимони використовують для поліпшення краси людини, поліпшення здоров’я і забезпечення організму такими вітамінами як вітамін А, В1, В2, D1 і вітамін P. Вітамін С, що міститься в лимоні є хорошим антиоксидантом для організму. Він захищає організм від негативного впливу вільних радикалів, які зазвичай завдають шкоди організму. Таким чином, лимони покращують природний імунітет організму від багатьох інфекцій.

Високий вміст калію сприяє зниженню інтенсивності проблем з серцем. Суміш лимонного соку в теплій воді, якщо пити регулярно знижує артеріальний тиск. Суміш з лимонного соку з гарячою водою є відмінним тонізуючим засобом для печінки. Він стимулює печінку, щоб виробляти більше жовчі, допомагає у травленні багатьох видів харчових волокон.

Дослідження, проведені Американської урологічної асоціації стверджують, що лимонад або лимонний сік може вилікувати камені в нирках, утворюють цитрату (іон лимонної кислоти) в сечі, який запобігає утворенню кристалів. Лимон відомий своїми цілющими властивостями і використовується по-різному.

Згідно з результатами, представленими в дослідженні Аналізів ревматичних захворювань, лимон забезпечує захист людини від запальних захворювань таких як поліартрит і артрит.

Лимон виявився благом природи для всього людства. Він дає відповідь на багато проблем зі здоров’ям. Він має свій власний набір антисептичних та природних ліків. Намагайтеся їсти принаймні одну чверть або половину лимона в день і будьте здорові!

Р. S. Але якщо ви страждаєте від печії, або у Вас проблеми нирок, жовчного міхура, або алергія на цитрусові, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням лимона або перед тим як пити лимонний сік. Для захисту Вашої емалі зубів, почекайте, хоча б пів години, перш ніж чистити зуби після розжовування або полоскання соком лимона.

Джерело