Ванночки для нігтів в домашніх умовах

Краса та здоров'я рук, зміцнення нігтів

Догляд за нігтями – процес приємний і вкрай необхідний, особливо для жінок. Варто зауважити, що використовуючи ванночки для зміцнення і зростання нігтів, які багаті корисними елементами, Ви так само “харчуєте” шкіру рук, покращуєте кровообіг. Це не може не радувати, “двох зайців одним пострілом”, як говориться. Як правило, подібні процедури в домашніх умовах, слід проводити не рідше ніж 1 раз в тиждень.

Одна з основних складових – правильна температура води. Вода повинна бути в міру тепла, але не гаряча, трохи вище температури тіла – приблизно 40 С”. Склад необхідно підбирати, залежно від поставлених цілей. Якщо вам здається, що здоров’я ваших нігтів погіршився від нестачі вітамінів – використовуйте ванночки, до складу яких входять елементи цитрусових або рослин. Проблема в сухості шкіри рук навколо нігтів – необхідно використовувати маслянисті і т.д.

Домашні ванночки для нігтів:

З морською сіллю

Ця ванночка позбавить ваші руки від слабких клітин шкіри (щось на зразок невеликого скрабу), підвищить кровообігу навколо нігтів, наситить шкіру рук йодом. Вам необхідно підготувати:
– Морську сіль – 50 грам (2 столових ложки з гіркою)
– 500 мл води
Процес приготування дуже простий – воду підігріти до 40 градусів, розчинити сіль. Опустіть руки в ванночку. Тривалість процедури – 20 хвилин. Після завершення процесу – намажте руки зволожуючим кремом (сіль може викликати підвищену сухість рук).

ванночки-для-рук, нігтів з оливковим масломІз застосуванням масла оливок

Візьміть 150 грам оливкової олії і підігрійте її (налийте в невелику пляшку і поставте під струмінь гарячої води). Після того, як масло нагрілося досить добре (40 градусів) – перелийте в ванночку і приступайте до процедури. Ванночку слід приймати в перебігу 15- 20 хвилин.

Ванночки для рук з вітаміном C ванночка для нігтів з цитрусами

– 150 грам масла рослинного
– 50 грам лимонного соку
Масло слід підігріти так, як описано в попередньому рецепті. Тепле масло змішайте з соком цитрусових. Процедура повинна тривати не менше 15 хвилин.

ванночка для нігтів рук на травахВанночки на травах

Вам необхідно підготувати:
– Одну столову ложку сухої трави череди (попередньо подрібнену, запитаєте в аптеці)
– М’ята – одна столова ложка
– 250 мл окропу
Трави слід залити окропом і залишити на 5 хвилин (дл того щоб вона охолола і ввібрала в себе цілющі властивості трав). Тривалість- 15 хвилин.

Після зміцнювальних ванночок для нігтів, зробіть масаж рук з використанням кремів. Цей процес забезпечить повне засвоєння корисних речовин, забезпечить рукам і нігтям додатковий захист та живлення. Існує безліч корисних кремів, деякі з них, ви можете зробити своїми руками. Особливо корисними для нігтів і шкіри рук є креми з багатим вмістом вітамінів та мінералів.

Залишайтесь красивими! 😉

ванночка для нігтів , будьте красивими