«VENETOMED»: захисні костюми та халати з сертифікатом на відповідність ДСТУ EN 14126:2008

Одноразові та багаторазові захисні костюми – незамінні для лікарів. Їх головне завдання – захист від контакту з різними мікроорганізмами, які є в поті чи слині людини. Якісний захисний костюм створює бар`єр, і мікроорганізми, які зазвичай передаються повітряно-крапельним шляхом, не контактують з відкритими ділянками шкіри медика.

А в умовах пандемії COVID-19 захисний костюм – це просто must have для медичних працівників різних ланок. Українська компанія «Венетомед» https://venetomed.com/ пропонує великий вибір захисного одягу, який зарекомендував себе як якісний, зручний та надійний. В онлайн –каталозі на сайті представлено не лише медичні костюми, а й халати.

Варто зазначити, що компанія перша в Україні розпочала виробництво захисних костюмів для медиків, які боряться з коронавірусом. Сьогодні їх носять лаборанти, працівники швидкої допомоги, косметологи і не тільки. Ви можете купити захисний костюм онлайн з доставкою у будь-яку точку України. Крім того, компанія пропонує якісний спецодяг для військових, пожежних.

Якість – понад усе 

Головна перевага продукції Венетомед   висока якість. Наприклад, тришаровий якісний ламінований медичний спанбонд використовують для медичних комбінезонів.  Завдяки цьому вони дуже стійкі до різних механічних пошкоджень. Крім того, такий захисний одяг підходить і для миття вручну, і навіть обробки парою.

Захисний костюм від «VENETOMED»   – вигідна інвестиція, і переваги його використання ви оціните дуже швидко. Він універсальний, його навіть можна використовувати працівникам сільського господарства для попередження потрапляння пестицидів на шкіру.

І для лікарів, і для медсестер

Щодня лікарі і молодші медичні сестри використовують медичні халати. Також їх використовують лаборанти, студенти медичних вишів, косметологи. 

Головна вимога до медичного халата – він не має обмежувати рухів. Адже хірург може мати складну операцію, яка триватиме кілька годин. Тому дуже важливим є комфорт і свобода рухів. Також медичні халати (і жіночі, і чоловічі) мають забезпечувати максимальний захист від різних небезпечних хімічних речовин та хвороботворних мікроорганізмів.

Для пошиття медичних халатів найчастіше використовують різні матеріали. Виробники пропонують практичні моделі не лише з бавовни і віскози, а й з поліестеру, спандексу. Так, багато моделей  виготовляють із суміші різних волокон. Дуже поширеними є халати з бавовни чи поліестеру.

Компанія «VENETOMED»  виготовляє медичний одяг, який не сковує рухи і не завдає дискомфорту під час носіння. Всі моделі відшиваються уважно, ретельно.

Надійний захист на всі випадки життя

Одноразові медичні халати незамінні для хірургів, а також для тих, хто відвідує хворих, тих, хто готується до операції.  Головна перевага одноразових медичних халатів – їх не потрібно стерилізувати. Як показує досвід, використання якісного одноразового одягу забезпечує кращий рівень гігієни під час роботи. Одяг відмінно захищає від вірусів, бактерій, суттєво зменшує ризик зараження небезпечними хворобами.

Інтернет-магазин venetomed.com пропонує великий асортимент захисного медичного одягу:

  • захисні бахіли; 
  • захисні комбінезони; 
  • захисні костюми; 
  • захисні халати.

 Також тут можна придбати захисні екрани; медичні халати та комбінезони.

Компанія «VENETOMED» пройшла вітчизняну сертифікацію, отримавши сертифікат на відповідність ДСТУ EN 14126:2008  Одяг захисний. Захист від інфекційних агентів. Тому весь захисний одяг відповідає ДСТУ EN 14126:2008.

Сьогодні немає сенсу переплачувати за дорогий імпортний захисний одяг. Комплекти від «VENETOMED» довели свою надійність та ефективний захист!

 

Яку воду пити зранку: гарячу, теплу чи холодну? Це важливо для вашого здоров’я!