Весільний макіяж: складний ритуал чи звичайна процедура?

Весілля – це найпрекрасніша, але, звичайно, й хвилююча пригода у житті людини. Момент створення нового поєднання сердець, тобто нової родини, завжди вважався непересічною подією, яка вимагає небуденного приготування. Зазвичай, приготування до дійства такої величини триває місяцями, оскільки обирається найкраще, незвичайне і незабутнє. Саме тому такий процес, як створення витонченого й романтичного образу з допомогою весільного макіяжу, однозначно, не можна вважати звичайною процедурою. 

У знаменний день макіяж має ідеально поєднуватися зі вбранням та усіма аксесуарами винуватиці події, бо саме до неї, нареченої, будуть прикуті погляди обранця, рідних, знайомих, а також простих перехожих, які невільно стануть свідками події. Тому на майстрах індустрії краси лежить величезна відповідальність за створення гармонійного прекрасного образу. Проте чи можна вважати цей ритуал важким? Однозначно, ні. Переживши всі складнощі у приготуванні церемонії й подальшого святкування, наречена повинна просто сісти у крісло спеціаліста, розслабитися і відчути себе Попелюшкою, яка готується до балу. 

У 2021 році, коли люди почали оговтуватися від вимушених covid-канікул, тренди весільного макіяжу знову здобули свою актуальність. Щорічно на показах моди визначаються основні тенденції весільного макіяжу. Загалом, як і у минулі роки, у моді залишається природність та мінімалістичний макіяж: натуральний колір обличчя, вологі губи, пастельні тони. У моді залишається весільний макіяж з використанням стробінга (акцент зроблено на сяючу шкіру), у стилі nude (ніжний та природній образ), у стилі смокі («димчастий» макіяж створюється за допомогою розтушування тіні у горизонтальному й вертикальному напрямках).

Із застосунком GoBeauty наречена може значно полегшити собі життя у виборі майстра для створення неперевершеного весільного образу. Все дуже просто: завантажте додаток, пройдіть коротку реєстрацію, зайдіть у розділ «Мейк-ап» і знайдіть послугу під назвою «Весільний макіяж», виберіть дату й час проведення процедури, оберіть майстра, який вам сподобається, дочекайтеся підтвердження резервації і, вуаля, за 5-10 хвилин ви вже зробили всі потрібні кроки, і залишається тільки почекати на хвилюючу незабутню мить. Наречена має утримувати безліч інформації у голові, але із безкоштовним додатком GoBeauty їй точно не доведеться десять разів перевіряти час бронювання, програма сама нагадає за добу і за дві години про візит. 

Театр починається із гардеробу, а весілля починається із крісла майстра, у якому відбудеться народження нареченої. Хай ця мить стане незабутньою разом із безкоштовним мобільним додатком GoBeauty!