Вибираємо красивий і багатофункціональний умивальник для ванної

Вибираємо красивий і багатофункціональний умивальник для ванної
Вибираємо красивий і багатофункціональний умивальник для ванної

Умивальник для ванної здається нам звичним повсякденним елементом нашого життя, про важливість якого ми замислюємося рідко. Однак, коли справа доходить до облаштування санвузла, виникає безліч питань, що стосуються ергономіки, економії простору і стилю всього приміщення. Саме тому важливо з самого початку детально ознайомитися з класифікацією даного сантехнічного виробу, щоб при покупці умивальника для ванної кімнати на сайті інтернет-магазину Colombo, не виникало питань, що стосуються вимог за технічними характеристиками товару.

Онлайн платформа для придбання сантехнічних виробів пропонуємо користувачам різноманітний каталог з великим вибором форм, розмірів і матеріалів від провідних світових виробників в будь-якій ціновій категорії. Таким чином, кожен бажаючий облаштувати ванну кімнату, зможе знайти умивальник, відповідає індивідуальним вимогам. Крім цього, на сайті знаходяться товари в категоріях акрилових ванн і унітазів-компакт, а також безліч інших моделей, який допоможуть швидко закінчити ремонт в санвузлі.

Важливість ергономіки при виборі умивальника для ванної

Тільки уявіть, якби люди встановлювали умивальник для ванної на рівні ліктів, наприклад, або колін. В такому б випадку, експлуатувати сантехнічне обладнання було б незручно і це б приносило дискомфорт. Фахівцями вже давно встановлені норми, які допомагають без зайвих експериментів розмістити потрібні речі на необхідній висоті. Для умивальників це 80-85 см від рівня підлоги. Саме такі параметри роблять щоденні водні процедури зручними і без зайвих фізичних навантажень.

Якщо габарити приміщення дозволяють вибрати будь-яку модель раковини, тоді важливо передбачити розміри чаші. Руки мають бути вільні, під час виконання певних процедур. Простежте, щоб ви не зачіпали речі, які стоять на тумбі, і долоням вистачало простору. Якщо ви обмежені компактністю, тоді обліку правил ергономіки, буде цілком достатньо.

Вибираємо красивий і багатофункціональний умивальник для ванної
Вибираємо красивий і багатофункціональний умивальник для ванної

Корисні рекомендації від фахівців при покупці умивальника для ванної в інтернеті

Одна з найпоширеніших проблем недосвідченого покупця, це різноманітність. Щоб не зробити помилок на даному етапі, фахівці рекомендують почати ознайомлення каталогу з основних типів виробів. Виберіть, яка конструкція підходить під ваш інтер’єр ванної кімнати:

  • консольні (підвісні) моделі;
  • виріб типу «тюльпан»;
  • подвійні конструкції;
  • раковина, вмонтована в тумбу;
  • умивальник-чаша (накладна);

Наочно, все, здається, більш зрозуміло, але теорія ще нікому не завадила. Кожна модель по-своєму цікава і практична. Вибір здебільшого, залежить від індивідуального проекту і переваг покупця.

В інтернет-магазині сolombo.ua ціновий діапазон умивальників для ванної варіюється в залежності від можливостей покупця. Наприклад, якщо фінансові вкладення обмежені, можна зосередити увагу на звичній класичній кераміці. Якщо ж хочеться чогось вишуканого, то моделі зі скла, штучного і натурального каменю стануть відмінним варіантом покупки. Важливу роль в облаштуванні ванної кімнати грають деталі і аксесуари, тому такий примітивний набір з умивальника з тумбою, кутового унітазу і невеликої ванни, може стати відмінною композицією, яка буде виглядати стильно і дорого.

Як класифікуються умивальники для ванної за способом установки

Умивальник з назвою «тюльпан» має яскраво виражену особливість у вигляді підставки під чашу, яка є не тільки основною опорною конструкцією, але і можливістю приховати всі необхідні комунікації. Раковина з тумбою, це відмінний варіант для тих, хто дорожить простором у ванній кімнаті, оскільки на стільниці можна розмістити всі необхідні аксесуари, а не захаращувати стіни додатковими полками.

Найчастіше каналізація і підведення води встановлюється через стіну, до якої примикає консольний умивальник. Чавунні кронштейни відмінно витримують навантаження, а подібні моделі умивальників для ванної відмінно поєднуються з підвісними унітазами з інсталяцією, які в даний момент користуються надзвичайним попитом, через легкість догляду і порожнечі простору. Консольні раковини дозволяють розмістити внизу конструкції, наприклад, кошик для білизни або використовувати порожнечу для зберігання побутової хімії. Ідей може бути велика кількість, головне, щоб разом композиція виглядала гармонійно і практично. Всі необхідні сантехнічні вироби знаходяться в каталогах інтернет-магазину Colombo, починайте знайомитися з товарами вже зараз, щоб правильно зробити покупку.