Відпочинок у Єгипті: кілька секретів для вдалого відпочинку

Відпочинок у Єгипті користується особливою популярністю. Туристичні оператори пропонують різні варіанти: і бюджетні, і дорогі тури, тому ви можете обрати варіант, який відповідатиме вашому бюджету. Відпочинок у Єгипті підходить і для сімей, і для  дружніх компаній. Також це чудовий варіант для романтичної подорожі. 

Якщо ви плануєте замовити тур в Єгипет , обирайте туристичну компанію «Антонів Тур».  Вона успішно працює з 2003 року, і за цей час здобула величезний досвід організації подорожей для різних груп туристів. А за час роботи більш як 60 тис. туристів скористалися послугами компанії і оцінили якісний сервіс. Крім того, тут пропонують зручний пошук та великий вибір варіантів на будь-який смак та бюджет!

Відпочинок у Єгипті подарує яскраві враження та незабутні емоції у будь-яку пору року. Адже це унікальна можливість доторкнутися до стародавньої культури, де протягом століть тут творилася справжня історія.

Відпочинок у Єгипті: кілька секретів для вдалого відпочинку
Відпочинок у Єгипті: кілька секретів для вдалого відпочинку

Чому важливо правильно обрати тур

Як показує досвід, невдало підібраний тур часто є причиною розчарування та навіть зіпсованого відпочинку. Однак критерії вибору дуже індивідуальні.

  • Відпочинок з компанією друзів. Тут спершу треба чітко визначити, яка мета відпочинку. Якщо ви плануєте насичену і цікаву поїздку, то варто обирати місця, де є багато готелів, ресторанів, клубів, цікавих місць для екскурсій. Якщо ж у планах тиха і спокійна відпустка, то варто обирати готелі чи будинки для проживання, розташовані дальше від міст. 
  • Романтичний тур. Мрієте відвідати Єгипет удвох? Гарячі тури – вдала ідея для незабутнього сюрпризу для коханої чи коханого. Крім того, це ще й можливість зекономити. 
  • Сімейний тур. Якщо ви плануєте сімейний відпочинок, то дуже важливо врахувати всі нюанси. Адже на відпочинку комфортно та безпечно мають почуватися і дорослі, і діти. Зокрема, важливо, щоб був дитячий басейн, дитячий майданчик, а в меню закладу – страви для дітей. Сьогодні багато готелів пропонують послугу аніматорів, тому батьки можуть розслабитися і насолоджуватися відпочинком, в той час, як за малечею будуть наглядати аніматори.
  • Екскурсійні тури.  Якщо ваша мета – якомога більше побачити і дізнатися щось нове, обирайте екскурсійні тури. Тут чітко розпланований час, тому вам не доведеться самостійно складати культурну програму і переплачувати за організацію екскурсій.

В яку пору року краще планувати відпочинок

Щоб відпочинок вдався, варто не лише правильно підібрати тур, замовити готель, а й врахувати погодні умови. Так, у літню пору в Єгипті температура сягає +40°C, буває навіть +50°C. А найспекотнішим місяцем є серпень. 

Але, як показує практика, відпочинок в Єгипті подарує приємні емоції у будь-яку пору року. Та все-таки краще обирати осінь чи весну. Бо в цей час немає спеки, яка дуже виснажує. Температура води у морі влітку – +31°C, взимку це близько +24°C. 

Якщо ви прихильник пляжного відпочинку та мрієте отримати рівну бронзову засмагу, то краще обрати для відпочинку вересень-жовтень та пізню весну. В цей час температура коливається в межах від 25 до 32 градусів, і ця температура цілком комфортна для туристів з Європи.

Однак якщо вас цікавлять екскурсійні тури, то це може бути і зима, і початок осені. В цей час температура переважно 20-22 градусів. Особливим попитом серед туристів користуються курорти Червоного моря. Тут можна приїжджати у будь-яку пору року. Курорти Середземного моря краще обирати влітку. 

Компанія «Антонів тур» пропонує різні тури за вигідними цінами. Для цього варто зайти на  сайт, де за кілька секунд ви отримаєте аналіз актуальних турів в Єгипет та інформацію про ціни. Довірте  організацію відпочинку професіоналам, і результат приємно потішить!