Відпочинок в Будві: пам’ятки, пляжі, ціни

Будва або Будванська Рив’єра – це найпопулярніший пляжний курорт Чорногорії. Туристи з усієї Європи та світу щороку з’їжджаються сюди завдяки неймовірній природі навколо, цікавим пам’яткам історії та культури, а також розвиненій інфраструктурі, яка робить відпочинок насправді безтурботним. В нашій статті ми зібрали для вас найкориснішу інформацію про курорт Будва, яка точно знадобиться, якщо ви обрали для себе цей напрямок у Чорногорії.

Де зупинитись?

Оскільки на самому початку ми вже вказали на те, що Будва вважається найпопулярнішим курортом Чорногорії, то з розміщенням проблем не буде. В самому місті Будва, а також на його околицях розташовані десятки готелів різного класу, а також окремі вілли та апартаменти, які користуються особливим попитом у гостей. За посиланням ви можете більш детально ознайомитись з віллами та апартаментами, які можна взяти в оренду для свого відпочинку в Будві та інших курортах Чорногорії.

Ціни на проживання залежать від багатьох чинників. В першу чергу вартість залежить від розташування. Якщо ви хочете щоб ваш готель мав прямий вихід до моря або був поруч зі Старим Містом, тоді будьте готові до цін вище середнього. Якщо ж для вас не важко прогулятись до пляжу 5-10 хвилин або ви згодні обрати один з сусідніх курортів, наприклад, Бечичі, тоді вартість буде помітно меншою. В середньому апартаменти студіо в сезон коштують від 30-50 євро за добу.

Що подивитися?

Будва (Чорногорія) – це місто з великою історичною спадщиною. Старе Місто на цьому курорті точно вартує уваги.

Серед цікавих пам’яток можна виділити:

  • Цитадель;

  • Церква Св. Марії;

  • Руїни Римського некрополя;

  • Римська вілла;

  • Кафедральний собор Св. Івана.

Є багато цікавих місць і в сусідніх околицях Будви. Наприклад всього в 10 кілометрах розташований один з головних символів і одне з найбільш фотографованих місць Чорногорії – острів Свєті-Стефан.

Пляжі

В Будві ви легко знайдете пляж собі до смаку. В самому місті та найближчих околицях є як облаштовані міські пляжі з платними шезлонгами, так і дикі зони, де можна повністю злитись з природою.

  • Річардова Глава. Невеличкий гальковий пляж, що розташований безпосередньо в Старому Місті. На ньому є вся необхідна інфраструктура, проте у високий сезон може здатись надто багатолюдним.

  • Могрен. Найпопулярніший пляж Будви, який можна назвати зразковим пляжем Чорногорії. Він розділений на дві частини. Могрен-1 має розвинену інфраструктуру, а Могрен-2 вважається більш диким і усамітненим пляжем.

  • Слов’янський пляж. Головний міський пляж, який розтягнувся на півтора кілометри від Старого Міста до сусіднього курорті Бечичі. Головною його перевагою є близькість до кафе, магазинів і готелів.

  • “Гаваї”. Цей пляж розташований на острові Свєті-Нікола (Чорногорія). Він сподобається вам, якщо ви полюбляєте спокійний і тихий відпочинок або якщо хочете змінити обстановку і відкрити для себе нові куточки Чорногорії. Поїздка до нього на катері займе 5-10 хвилин.