Все, що потрібно знати новачкам про креми для гоління

Для комфортного та ефективного збривання волосся на обличчі чоловікам дуже корисний крем для гоління. Проте, далеко ще не всі знають, як правильно ним користуватися. Головне завдання такої косметики в тому, щоб ефективно пом’якшити жорстку щетину, що погано піддається. А також крем дозволяє запобігти подразненню.

Чому так вигідно використовувати крем для гоління?

Кожному хлопцеві відомо, наскільки травмуючим може стати процес гоління. А ось завдяки крему такий процес стане набагато менш травмуючим. Основний продукт у складі крему – це мило. Його завдання створювати багату піну, яку збивають помазком.

Окрім мила у складі продукту багато корисних речовин. Натуральні олії, мінеральні компоненти та вітаміни. Все це допоможе суттєво зробити кращим стан шкіри, якщо вона роздратована чи запалена чи суха. Завдяки корисним компонентам крему, він також допомагає при подразненнях та висипаннях.

Як правильно застосовувати таку косметику для гоління?

Обов’язково потрібно мати хороший помазок та чашу для збивання. Завдяки цьому можна створити дуже густу піну. Перед використанням помазок бажано опустити в гарячу воду на кілька хвилин для того, щоб він розм’якшився. Як правильно користуватися кремом?

  • Видавити трохи крему в чашу для гоління.

  • Розмішайте помазком за допомогою кругових рухів.

  • Коли з’являться перші бульбашки, додайте до суміші гарячу воду. Її кількість потрібно регулювати так, щоб ваша мильна збита піна не затримувалась, а стікала по стінках.

  • Після цього слід зволожити шкіру обличчя.

  • На помазок береться трохи піни та розподіляється по всій щетині завдяки круговим рухам інструменту.

Важливо після гоління все приладдя для цього ретельно помити та висушити.

Як вибрати для себе хороший крем для гоління?

Хороший для Вас крем повинен швидко і чудово спінюватись, а також підходити під конкретний тип шкіри. Довіряйте при виборі перевіреним роками брендам, оскільки вони дбають про свою репутацію та завжди надають продукт високої якості. Наприклад, італійська компанія Proraso, якій довіряють мільйони клієнтів у всьому світі.

Головне вибирати крем за типом шкіри. Важливо, щоб після застосування такого продукту на шкірі не залишалося відчуття дискомфорту. Якщо шкіра жирна, тоді корисно застосовувати креми з протизапальним та підсушуючим ефектом. Заборонено використовувати різні поживні суміші.

Для сухої шкіри важливе насичення жировими продуктами – вітамінами та оліями. Відмінною буде ніжна та легка текстура крему.

При чутливій шкірі важливий протизапальний та зволожуючий ефект. Відмінно буде, якщо у складі виявиться ментол та інші компоненти, що охолоджують.

Вибрати якісний крем для гоління можна завжди на сайті Barbercompany. Тут завжди знайдете добрі продукти від культових брендів.