Вигоди покупки б / у смартфонів Apple

Вигоди покупки б / у смартфонів Apple
Вигоди покупки б / у смартфонів Apple

Якщо ви шанувальник гаджетів Apple, але не можете або не хочете витрачати на покупки великі суми, можна купувати старі «Айфони». Нерідко, ці смартфони нічим не поступаються новим по функціоналу і увазі.

При виборі пристрою потрібно враховувати його стан і особливості внутрішнього наповнення.

Переваги покупки

Далеко не завжди старий означає поганий. Багато власників iPhone дуже акуратно експлуатують свої телефони, і на них не залишається жодних пошкоджень. Покупка цієї продукції має масу переваг:

  • низька ціна. Купуючи б / у смартфон, ви зможете заощадити, в середньому, 100-300 доларів;
  • можливість часто міняти гаджети. Нові моделі iPhone з’являються часто, а їх попередники швидко застарівають. Якщо ви хочете завжди бути в тренді і користуватися хорошою технікою, варто купувати старі моделі;
  • доступність не на шкоду якості. Багато власників смартфонів продають гаджети тільки через бажання купити більш сучасні. Телефони при цьому функціонують не гірше, ніж нові.

При грамотному підборі смартфона його покупка буде вигідним і раціональним рішенням.

Стан корпусу

Після того, як ви вибрали бажану модель, важливо оцінити її вигляд. Нерідко гаджети нічим не відрізняються від тільки куплених. Якщо колишній власник не надто акуратно користувався пристроєм, на ньому можуть бути подряпини і потертості. Ці недоліки легко приховати, купивши стильний чохол. Він замаскує пошкодження і додасть iPhone оригінальний вигляд. При наявності великих сколів і вм’ятин краще не купувати цей апарат. Швидше за все, він падав на тверду поверхню, і гарантувати його повноцінну роботу в майбутньому не можна.

Важливо, щоб на слоті для сім-карт, роз’єми для зарядного пристрою і навушників не було слідів іржі. Якщо ви її знайдете, це означає, що «Айфон» під час використання попереднім власником падав у воду. У цьому випадку теж варто відмовитися від покупки.

Огляд екрана, сенсора, дисплея

Перед покупкою вживаного телефону уважно перевірте цілісність екрану. Це важливо! При виявленні тріщин і сколів на склі краще відмовитися від покупки пристрою. Інакше вам доведеться або міняти панель, заплативши при цьому чималу суму, або незабаром купувати новий смартфон.

Сенсор повинен швидко реагувати на команди користувача. Якщо дисплей тьмяно передає кольори, не варто купувати цей «Айфон». Швидше за все, причина в зношеності пристрою.

Перевірка камери, звуку, батареї

Купуючи вживанi Айфони, не забудьте прослухати мелодії через динамік і з підключенням навушників. Звук повинен бути чистим, без спотворень і сторонніх шумів. Необхідно перевірити якість мікрофона. Для цього зателефонуйте своєму другу чи знайомому і запитайте, наскільки добре він вас чує.

Щоб перевірити роботу камери, рекомендуємо зробити кілька фотографій і уважно їх розглянути. На фото не повинно бути сторонніх плям і порушень кольору. Є сенс зняти коротке відео зі звуком, щоб дізнатися про нюанси функціонування відеокамери. Вона не повинна гальмувати процес зйомки.

Ще один нюанс, на який варто звернути увагу, – робота батареї. Вона має обмежену кількість циклів перезарядки. З цієї причини в старому «айФоні» батарея не може за якістю дорівнювати недавно купленій. Будьте готові в майбутньому замінити акумулятор на новий. Це обійдеться набагато дешевше, ніж придбання смартфона.

При грамотному і відповідальному підході до покупки старий «Айфон» буде працювати, нічим не поступаючись новому.