Випадіння волосся: ефективне вирішення делікатної проблеми

Здорове, густе, блискуче волосся – мрія жінок різного віку. Але, на жаль, не всі можуть похвалитися пишними локонами. А стан волосся, його густота та довжина часто викликають незадоволення. Тому якщо ви зауважили тривожні сигнали – волосся слабке, тьмяне, сильно випадає, – не зволікайте з візитом до фахівця. У сучасній клініці “Idermic”, трихолог Львів надасть консультацію щодо діагностики та лікування хвороб волосся.

Завдяки досвіду та використанню новітнього обладнання лікар-трихолог може точно поставити діагноз, визначити причину облисіння чи випадіння волосся. У клініці «IDERMIC» пацієнт може пройти діагностику з використанням цифрового трихоскопу Foto Finder. Метод дозволяє ретельно оглянути волосяну частину голови. Функції приладу дають можливість збільшити зображення та передати його на  екран комп’ютера. Це безпечно, безболісно, без побічних ефектів. Тому такий метод діагностики використовують навіть для дітей, вагітних та годуючих жінок.

Випадіння волосся: ефективне вирішення делікатної проблеми
Випадіння волосся: ефективне вирішення делікатної проблеми

Чому випадає волосся

Причини випадіння волосся можуть бути дуже різні – і стан екології, і неправильний догляд. Можуть бути збої, пов`язані з ендокринологією, роботою нервової системи, проблемами у шлунково-кишковому тракті. Дуже часто з проблемою випадіння волосся зустрічаються жінки у післяпологовий період. Порушення психоемоційного стану, неправильне харчування, вживання протизаплідних засобів, а також деяких медичних засобів, часті стреси – все це може негативно впливати на стан волосся. 

 Крім того, у весняний час, через брак вітамінів, жінки частіше стикаються із випадінням волосся. Також це може бути наслідком різних косметичних процедур – фарбування, хімічна завивка, випрямляння. Однак встановити справжню причину випадіння волосся може тільки лікар-трихолог після обстеження.

Чому варто звертатися до фахівців

Випадіння волосся – природний фізіологічний процес. Але все-таки до певної межі. Якщо ви зауважили, що волосся дуже сильно випадає або появляються дуже виразні лисини, то з візитом до фахівців не варто затягувати.

Так, раніше з проблемами, пов`язаними із станом волосся, зверталися до лікаря-дерматолога. Але сьогодні саме лікарі-трихологи мають більше знань і досвіду саме в цій сфері.Адже тьмяне слабке і ламке волосся, яке випадає, може сигналізувати не лише про захворювання шкіри голови, а й внутрішніх органів чи навіть психологічні проблеми.

Крім процедури трихоскопії, лікар-трихолог може призначати ультразвукову діагностику внутрішніх органів і аналіз крові. Адже комплексна діагностика дає можливість встановити точний діагноз.

Випадіння волосся: ефективне вирішення делікатної проблеми
Випадіння волосся: ефективне вирішення делікатної проблеми

В чому особливість лікування

Головна мета – усунути причину, яка все-таки викликає облисіння, а також нормалізувати обмінні процеси. Можна з впевненістю сказати, що правильно поставлений діагноз – це половина успіху  у вирішенні делікатної проблеми. Однак займатися самолікуванням не варто, це може тільки ускладнити проблему.

Досвідчений лікар-трихолог проведе повну діагностику волосяного покриву, виключить всі можливі  протипоказання та оцінить загальний стан здоров`я. І тільки після цього призначить конкретні процедури чи медичні засоби. Саме комплексний підхід, значний досвід роботи лікарів-трихологів, новітні методи діагностики гарантують кращий результат всім, хто звертається у клініку  «IDERMIC». Тут пропонують широкий спектр послуг для догляду за різними типами волосся.

Після консультації та лікування у закладі ваше волосся буде знову дивувати красою, силою та приємним здоровим блиском!

Центр косметології IDERMIC